Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudom, hülyeségnek hangzik,...

Nyuszika01 kérdése:

Tudom, hülyeségnek hangzik, de én rettegek a gondolattól, hogy nyilvános helyen kell nagyvécéznem, vagy hogy valaki rájön, hogy én épp mit csinálok a wc-ben. Van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
Az emésztésem nem teljesen oké. Lány vagyok, 15 éves, 48 kiló. Sokáig nagyon szégyelltem ezt, így is csak anyukám tud róla, de ő sem tud segíteni sajnos. Félek enni, mikor hosszú útra megyek valahova, nehogy ott jöjjön rám. Néha még a barátaimmal se merek elmenni sehova, nehogy wc-znem kelljen. Ez valami fóbia? Van ennek valami neve? Valaki tud segíteni?

2013. ápr. 6. 21:30
 1/4 anonim válasza:
Én is sokáig szenvedtem ettől, de az orvosom a Nervenpflege nevű tablettát ajánlotta, recept nélkül lehet kapni, a 30db-os kiszerelés 1500 ft körül van, nekem NAGYON sokat segített. Próbáld ki, és csak NYUGALOM!!! :)
2013. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja, előző vagyok, és az emésztésemet is teljesen helyre pakolta, neked is használni fog :)
2013. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
MArpedig ezen a rettegesen valahogy tul kell tenned magad, mert nem elheted ugy az eleted hogy allandoan arra koncetralj mikor kell majd wc-re menni. ~Mindenki jar wc-re es senkit nem izgat az hogy neked kakilni kell! Ez a vilagon az egyik legtermeszetesebb dolog. Es mi ez hogy "valaki rajon hogy epp mit csinalok a wc-ben" Hat nagyon sokat nem fognak rajta filozni mert csak 2 dolog kozul lehet valasztani, ami az embereknek eszebe se jutna! Ne haragudj senki le nem sz@rja hogy te eppen kakilsz!
2013. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. ápr. 7. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!