Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon terhes vagyok e, vagy...

Szbetty03 kérdése:

Vajon terhes vagyok e, vagy mi folyik velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az elején kezdem... Augusztus 2-án jött meg. 18-án volt enyhe barnázásom, görcsökkel (arra gondoltam beágyazódás). Ez 1 napig tartott. Rá pár napra állandóan járkáltam pisilni. Volt hogy reggel mikor kikeltem az ágyból hányingerem volt, szédültem. Szúrkálásokat éreztem alhasamba a jobb és bal oldalom is. Volt derékfájás is ezek mellett. Csináltam tesztet 26-án, negativ lett. Úgy számoltam hogy 29-30.án kellett volna megjönnie. 29-én éjszaka volt furcsa bizsergő érzésem alul a hasamba meg aznap meg másnap is szurkálásokat éreztem. Hétfőn barnázni kezdtem reggel. Kis maszatolás volt. Estére el is mult. Kedd reggel se volt még semmi mielőtt elmentem dolgozni. Meló közben éreztem hogy na megfog jönni, így is volt. Rendes vérzés görcsökkel.... akkor most mivan? :( mik voltak azok a jelek ha erre meg megjön ? Teljesen kivagyok miatta, szeretnék babát. Időpontot sokára kaptam. :(

2015. szept. 1. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Az csak a peteérés,ovuláció tünetei voltak,semmi beágyazódás.De minél jobban görcsölcs,annál nehezebben fog összejönni.
2015. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem ezek mindig pms tünetek. Minden hónapban szeretném hogy más legyen. Bízok is benne amíg a bizonyos bizsergés amit te is említettél meg nem jelenik. Pár órára rá megkezdődik a menstruációt előző barnázás...
2015. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek valóban PMS tünetek. Ha a terhesség okozná, akkor is csak a 7-8. hét körül. Nem a beágyazódás környékén..
2015. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig sose voltak ilyen tüneteim...
2015. szept. 2. 04:43
 5/10 A kérdező kommentje:
De akkor ezt eddig miért nem éreztem sose?
2015. szept. 2. 04:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert nagyon szeretnél babát,és eddig nem figyelted görcsösen a dolgokat.Eddig is voltak elvétve tünetek,de tudtad mikor jön meg,mással nem foglalkoztál.Ha majd terhes leszel,akkor az fog feltűnni,hogy körülötted milyen sok terhes van,akár a buszon,az utcán,a boltban.Pedig azelőtt is volt annyi,csak nem figyelted.:)Igaz,ez már nem témába vág,csaj egy példa.Lett egy pici törpe schnauzer kutyusunk,és azóta napi szinten látok,pedig azelőtt is ott voltak,csak eddig nem volt az életem része,így nem figyeltem.Nyugi,picit lazíts!Össze fog az jönni? :)
2015. szept. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdőjel nélkül persze :))
2015. szept. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bizony ilyen az ember... én se érezem csak 37 évesen először mellfájdalmat mensi előtt. Gondolhatod rögtön én is a babára gondoltam... de nem az volt. És azóta sincs, hiába érzem vagy sem. SŐT! már émelyegni is szoktam a mensi előtt....

változik az ember, a tünetek.... :)

2015. szept. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem érzem úgy hogy rágörcsöltem volna, csak tényleg furcsa volt hogy eddig ilyeneket nem észleltem. Köszönöm szépen a válaszokat! Remélem minél előbb össze fog jönni. :)
2015. szept. 2. 17:02
 10/10 anonim ***** válasza:
a peteérésed tünetei voltak
2015. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!