Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért nem tágulok?

Csml. kérdése:

Mért nem tágulok?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. 1 hónapja volt egy kisebb műtétem szűk hymanalis gyűrűvel és azt mondták hogy a nemi életet hanyagoljuk még kicsit.Elegendő idö elteltével sikeresen fájdalom nélkül át szakitotta a szűzhártyámat a barátom az ujával. Aztán mikor beakarta rakni a péniszét olyan fájdalmat éreztem amit műtét előtt. Borzasztóan kétségbe vagyok esve mert nagyon fáj...és nem megy egyszerüen.Tudna valaki valamilyen tanácsot adni hogy mégis mit csináljak ? Előre is köszönöm.
2017. dec. 14. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Egy kérdés: a párod szereti a kockacukrot?
2017. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben viccen kivul dokit kerdeznem vagy anyut elsokent de semmi esetre sem tini fiukat a gyakorin peldaul
2017. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tessek. Az elso hozzaszolo az elo pelda hogy itt nem vagy jo helyen.. MENEKULJ
2017. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Anyumat már kérdeztem és mondta hogy eljön velem az orvoshoz mert mindenben melettem áll.De persze ezt nem tudja .Viszont orvoshoz félek elmenni. 😢 Nem akartam ide kiirni csak már téleg nem tudom mit csináljak

Azért köszönöm.

2017. dec. 14. 17:36
 5/12 anonim ***** válasza:
1 hónapos kontroll nincs?? Mond el a dokinak..
2017. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez, annál sokkal komolyabb dolog, hogy egy vicc oldalon akarjál választ kapni.
2017. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik téleg jól eltévedtem.

Sosem szoktam másoknak kiteregetni a problémáimat ..csak kétségbe vagyok esve és ha már ugy is névtelen gondoltam hátha ...sajnálom

Sziasztok😔

2017. dec. 14. 17:44
 8/12 anonim ***** válasza:

Nos egy gyenge segîtsèget tudok adni. De nem hinném, hogy használ. Nos nem félsz/szorongsz? Nedvesnek nedves vagy??

Lelki alapon is lehet gond. Annó én is exem is szüzek voltunk. Nem is ment a dolog mert mind2en ráparáztunk...ő nem tágúlt én nem merevedtem. Próbáld elképzelni hogy benned van hogy jó hogy a fellegekbe repît..De mivel volt testi problémád az lesz az esélyes.

2017. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mivel már töbször próbálkoztunk (és bár a párom nagyon megértő kedves és türelmes)

Bennem van a félelem nagyon de már olyan szinten hogy reflex szerűen összehúzom magam és nem tudok ezzel mit csinálni

2017. dec. 14. 17:50
 10/12 anonim ***** válasza:
1-2deci vörösbor /csoki kèső délután. Minimálisan csìpjél be ...hátha oldja gátlást!
2017. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!