Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért nem tágulok?

Csml. kérdése:

Mért nem tágulok?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. 1 hónapja volt egy kisebb műtétem szűk hymanalis gyűrűvel és azt mondták hogy a nemi életet hanyagoljuk még kicsit.Elegendő idö elteltével sikeresen fájdalom nélkül át szakitotta a szűzhártyámat a barátom az ujával. Aztán mikor beakarta rakni a péniszét olyan fájdalmat éreztem amit műtét előtt. Borzasztóan kétségbe vagyok esve mert nagyon fáj...és nem megy egyszerüen.Tudna valaki valamilyen tanácsot adni hogy mégis mit csináljak ? Előre is köszönöm.
2017. dec. 14. 17:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Akkor menjél szexuálispszichológushoz.


A vaginizmus - összehúzódó hüvelyizmok, lehetetlen behatolás - lelki eredetű.

2017. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mellesleg ezen sajnos túl kell esni, nekem is rohadtul fájt az első, hiába akartam és lazított el az exem.


Ez van, azért egy ujj és egy pénisz között bőven! van különbség.


Néha a kedvessel is kellemetlen a dolog, pedig vigyáz, behatoláskor óvatos, mégis előfordul, hogy csíp meg feszít. :(

2017. dec. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!