Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nem akarok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem akarok a parom csaladjaval karacsonyozni?

Figyelt kérdés

4. Karacsonyunk lenne egyutt,de annyira utalom mar öket. És olykor ök se rejtik véka ala nem tetszésüket iranyomba. Csak szinjatek,ami itt megy. Paromnak is mondtam mar,de szerinte illetlenseg lenne. Amit ertek is. De ö nem kapja azokat,amiket en.

L


2017. dec. 15. 06:09
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Akkor nem mész el :)

Nagyon egyszerű.ha úgysem csipitek egymást akkor nem kell "jópofizni".találj ki magadnak aznapra valamit :)

2017. dec. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Azt mondod a saját családoddal karácsonyozol és kész.


Ha nem bírjátok egymást nem fogják erőltetni, tök mindegy milyen indokot mondasz.

2017. dec. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is mond meg,hogy a saját családoddal akarsz lenni. Ez egy érthető indok,a párodnak nem lehet ellenvetése (ha igen akkor pont olyan "illetlen" mint amilyennek be akar állítani).


De ezen kívül miért kényszerít olyanra amitől te rosszul érzed magad? Az én párom tudja,hogy nem vagyok jóban a családjával. Nem is kell velük találkoznom. Megoldjuk máshogy.

Ezen kívül mikor a családja inzultál,akkor meg szokott védeni?

2017. dec. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért alakult ki ez a nagy ellenségeskedés?

Miért nem oldjátok meg az okot és békültök végre ki?


Ha meg nem akarsz menni, akkor nem mész el, az okok eléggé egyértelműek.

2017. dec. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyél beteg, hasmenéses, hányásos vírust " kapj el ", így nem akarsz megfertőzni senkit sem.
2017. dec. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tőled ilyet kérdezne valaki mit mondanál?

"Ne menj el". Ez a legfőbb üzenet. A miértjét, és a hogyanját neked kell kitalálnod, te ismered őket jobban.

Ha még nem az, tedd őszintévé a párkapcsolatod azzá, hogy megbeszéled ezt a pároddal, és közösen kitaláljátok hogy legyen.

2017. dec. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!