Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba vagy normális...

Hüvelygomba vagy normális folyás? Már nem tudom eldönteni (több lent, kicsit bonyolult)

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy ideje küzdök hüvelygombával. Kaptam rá erős tablettát (nőgyógyász látott, volt kenet is), amit szedek, plusz krémet használok kiegészítésként. Úgy ítélem meg, hogy javult a helyzetem, azonban olyan rég volt normális folyásom, hogy nem tudom mire vélni a mostani folyásomat.

Nem sárga, fehér, darabok nincsenek benne, de fekete bugyin látszik (direkt fekete bugyit vettem fel, mert az azelőtti rettenetesen sok folyás miatt betétet kellett használnom...), nincs az a furcsa gomba szaga, mint amilyen volt, nem is nagy mennyiség, viszont amikor "kijön", azt érzem, mint amikor kemény gombás folyásom volt... Most lehet nekem ment el az eszem és paranoiás vagyok, de akkor ez még vajon az? Vagy érzékeny lettem az egészre és "megvisel" a dolog?

Egyébként már van nőgyógyászhoz időpontom, hamarosan oda is újból eljutok.

Köszönöm szépen a válaszokat előre is.



2018. jan. 4. 11:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként ne haragudjatok, ha ennyire szerencsétlennek tűnök, de most először lettem gombás... :(
2018. jan. 4. 11:44
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gomba hanem sima folyás. A sima folyás is lehet sűrű ami megkeményedik a bugyin. Lehet fehér és enyhén sárga is. Valami kis szaga annak is van de azért egy gombát fel lehet ismerni és meg lehet különböztetni a kettőt.
2018. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :) Az a baj, hogy lassan féléve küzdök vele és annyira beszűkültem, hogy teljesen "elfelejtettem" milyen az.


De mondjuk a sima folyásom lehet annyira "sok" (vagy csak úgy érzem), hogy érzem, ahogy távozik, tehát nedvességet, vagy ahogy a nőgyógyászom mondta diszkomfortot érzek? (amúgy nem viszket meg nem ég már hál'istennek...)

2018. jan. 4. 11:49
 4/11 anonim válasza:
Szia! Gomba nélkül is lehet fehér folyás, sőt még természetes is. Ezt nevezik tejsavnak ami a hüvelyben is termelődik. Van akinek kevés és van akinek rengeteg. Nekem hol több hol kevesebb, ha sok van akkor érzem is mikor elönt, főleg lehajolásnál. Nem kellemes tudom, de nem tudok mit tenni ellene és minden eredményem jó:)
2018. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, lehet. Nekem is több van.
2018. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket! Akkor lehet, hogy kezdek meggyógyulni. :)
2018. jan. 4. 11:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy hüvelyflóra visszaállító kúrát mindenképp csinálj. Pl Gynophilus tabletta. Attól is lehet több folyásod, hogy az antibiotikum miatt felborult a flóra.
2018. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Antibiotikumot nem szedtem, majd lehet megprobalkozom azzal, de a hüvely tabletták/tamponok felgelyezesevel mindig problémáim voltak, de ha a nőgyógyász azt mondja, hogy minden rendben, akkor hagyom a fenébe a dolgot, mert nem szeretek "beleszólni" a huvelyem folyamataiba. Köszönöm a tanácsokat!
2018. jan. 5. 10:55
 9/11 anonim válasza:

Megkerdezhetem, hogy milyen kezelest kaptal?


Bocsi,hogy nem a kerdesre valaszolok de en lassan mar masfel eve kuszdok a candidaval. :(

2018. jan. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Kuzdok*
2018. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!