Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek a nőgyógyásztól!...

Kakaos.pampuska kérdése:

Nagyon félek a nőgyógyásztól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nagyon készülök elmenni, mert volt pár női gondom, de egyszer sem sikerült magam elszánnom. Viszont most már muszáj valamit kezdenem, mert úgy érzem gyülekeznek a betegségek. :( Már attól is egyben van a gyomrom, hogy belegondolok.

Légyszi írjatok valamit, amitől nem félek majd ennyire.

20/L



2018. jan. 8. 11:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%

Amit én éreztem:

Az elején kézzel megvizsgált, megtapogatott belülről,kívülről, kicsit megnyomkodta a hasamat. Nem fáj, fura érzés kicsit.

Hogy a kacsa mikor meg hogy került be és ki arról fogalmam sincs, nem éreztem. Elvileg már az elején berakja, és azon keresztül vizsgál.

Aztán valamikor mindeközben kenet is vett, amit meg végképp nem éreztem, így nemigen tudom összerakni hogy mi mikor is volt, főleg hogy közben folyamatosan kérdezgetett és csak kapkodtam a fejem...

Azért írtam ezt le, hogy lásd, ennyire nem fájdalmas a dolog. Akkor fájhat, ha túlságosan rá vagy görcsölve, de ha a doki jófej és tudja, hogy ez az első alkalmad, óvatos lesz.

Nekem az utolsó vizsgálatom után pár órával voltak enyhe görcseim, a doki egy kicsit durvább volt gondolom, de nem volt vészes.

Első voltam.

2018. jan. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%

Fájdalmat nem fogsz érezni egyáltalán csak kellemetlen mert nem oda való dolgokat "tesz be". A kacsa lesz hideg (ha fém). A kenetet meg egy nagy pálcával veszi le aminek vatta van a végén, ugyanolyan mint a fülpiszkáló.

Ne félj és menj el szépen, főleg ha azt írtad hogy gyülekeznek a betegségek. Ez nem játék, csak magaddal szúrsz ki ha nem mész el.

2018. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
31%
Az egeszsegedert teszed. Tudod hany koszos, apolatlan idos es nem idos not nez meg egy nap?! Ha apoltam es tisztan mesz neki szerzel oromet, hidd el ot csak ez erdekli, lat annyi puncit egy nap, a tied kinezete pont nem fogja erdekelni. En 14 evesen voltam eloszor, 15 eves koromtol pedig rendszeresen jarok szuresre, soha nem feltem, nincs bennem "ciki" erzes, ezt a szituaciot el kell fogadni, nincs ezen semmi szegyelni valo. Minden lany/no atesik ezen. Ha erzed hogy bajod van, nem lenne egyszerubb egy pillanatnyi rossz helyzetet kibirni, es megoldani a problemat. De neked niylvan nem faj annyira barmirol is legyen szo, ha olyan rossz lenne reg elmentel volna. Ne felj, nem fog bantani, ha mondod hogy elso vizsgalat, amit egyebkent is latni fog ha nincs korelozmenyed a gepbe, ovatosabb lesz es mindent mond. Ne felj nem fog megjegyzeseket tenni rad, hidd el tenyleg eleg meredek dolgokkal talalkoznak (nodoki ismerosom van) nem egy fertozes fogja oket kiakasztani ez nekik napi rutin. Nagyon megnyugtatot nem tudok irni, mindenki mashogy eli meg, nekem soha nem volt rossz tapasztalatom, fajdalom, ezert nem is ertem miert felnek tole sokan. Mindegy, lenyeg hogy tudatositsd magadba, hogy miert teszel, a betegseg ezerszer rosszabb mint egy vizsgalat
2018. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%
Keress egy női dokit, azért sokkal elviselhetőbb elötte pucérkodni.
2018. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Ma voltam :) nincs komolyabb bajom. Ciszták vannak a melleimben, de egyébként minden rendben van!
2018. jan. 10. 13:06
 16/17 anonim ***** válasza:
72%
férfi, vagy nő volt?
2018. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
72%
Magán, vagy államiban voltál?
2018. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!