Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy én ezt ennyire...

Normális hogy én ezt ennyire nehezen tudom feldolgozni? 17/L

Figyelt kérdés
Nőgyógyásznál voltam,ahiva életemben először egyedül mentem el. Az orvos későn kérdezett rá a szüzességemre és hát megvizsgált...a hírtelen fájdalomtól szinte sikítottam, de nem mertem hangosan. Nem akartam hogy a folyosón is hallják. Nem vette ki azonnal azt a tölcsér szerű valamit hanem még három négy alkalommal megmozdította bennem. Igyekeztem nem sírni. Azt hittem normális hogy néha a vizsgálat ennyire fáj. Kérdezgetni kezdett hogy mivel védekezünk a párommal. Én ekkor mondtam hogy semmivel. Akkor ledöbbent egy percre. Nekem még sosem volt barátom és szűz vagyok. Akkor kiszedte azt az eszközt és ellenőrizte. Azt mondta hogy akkor valószínűleg pettingnek lennie kellett vagy tampont használok. Nem, egyiket sem próbáltam még. Ekkor momdta hogy a hüvely szűk...de nekem már nincs szűzhártyám. Amikor feláltam a lábaim remegtek és még mindig fájt a vizsgálat. Gyorsan felöltöztem és siettem ki a kórházból ahogy tudtam. Végig sírtam az egy órás autó utat. Nehezen múlt el a fájdalom. Ennek már három napja és gyakran eszembe jut. Ha a fájdalomra gondolok gombóc kezd folytogatni a torkomban. Buta voltam hogy nem szóltam időben...de nem csinálhatom vissza. Mint mindenki én is ismerkedem a testemmel. Eddig csak egyszer nyúltam a hüvelybe mert annyira szűk volt hogy rossz érzést okozott. Kíváncsiságból meg néztem mi a különbség most. Már nincs az a szűk érzés. Két ujj is könnyen bemenne. Ez ijesztő mert az én testemnek nem ilyennek kell lennie. Rossz mindig azzal az érzéssel le feküdni hogy megalázó helyzetben kellett akkora fájdalmat át élnem mint akkor. Még csak nem is számítottam rá. Mások szerelemből vesztik el életük nagy pillanatában, nem egy fém orvosi eszköztől. Szánalmasnak érzem magam.

2018. jan. 14. 00:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat igen, elobb is rakerdezhetett volna a doki, de te is mondhattad volna. Nem leszolni szeretnek senkit, de a dokik tobbsege 17 eves nem szuz lanyokat vizsgal, mert ma nagyon sokan 15 evesen sem szuzek, ebbol indult ki, pedig nem kellett volna.
2018. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha legközelebb mész másik dokihoz, akkor mindenképp mondd neki, ha nem kérdezi.


Nekem is nagyon fájt az első szex, néha még most is (pedig már majdnem eltelt 2 év azóta). Tavaly év végén voltam rákszűrésen, a doki tudta, hogy már nem vagyok szűz, mert már voltam nála vizsgálaton, de mondtam neki, hogy mostanában fáj az együttlét, óvatos volt.


Azt megkérdezhetem, hogy miért mentél el dokihoz? Van valami panaszod? Mert ha nincs, ráértél volna az első alkalom után menni.

2018. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem pont, hogy minden lánynak el kéne mennie 16 évesen, hogy minden rendben van-e...


A 19 éves szűz barétnőm annyira nem volt képben a saját testével, hogy az valami félelmetes. Persze mikor kérdeztem tőle, volt-e már egy általános ellenőrzésen... teljesen kiborult, hogy nem fog hozzáérni egy idegen férfi.


Inkább jó dolog, hogy elmentél, csak tényleg magándokihoz kell menni, aki rákérdez... bár tényleg manapság már ritka aki szűz 17 évesen

2018. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
79%
Az orvosok nem gondolják, hogy egy 17 éves lány még szűz. Neked mondani kellett volna. Egyébként, ha a vizsgálat után nem véreztél, akkor nem szakadt át a szűzhártyád, csak fájt a vizsgálat, mert szűk vagy még.
2018. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!