Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt itt valaki aki már át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt valaki aki már át élt szakítást amit nagyon nehezen tudott feldolgozni?

Figyelt kérdés
Sosem éltem át még szakítást. Hallottam róla hogy mindenről az exed jut eszedbe ,meg hogy nehéz túltenni magad rajta.
2017. jan. 9. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Én mindig jól kezeltem a szakítást, sosem viselt meg igazán.Sőt én mindig fel lélegeztem utána. És semmiről nem jutott eszembe az exem, kivéve, a nálam hagyott dolgairól.
2017. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legutóbbi szakításom elég csúnyán sikerült és utána jó ideig nem is tudtam,mit akarok egy kapcsolattól,senkit nem engedtem közel magamhoz.Lassan 2 évekbe tellett,míg újra kapcsolatom lett.
2017. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és még nem tettem magam túl rajta. Valószínűleg nem is fogom.
2017. jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13 hónapja szakítottunk, azóta nem volt másik kapcsolatom...
2017. jan. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem a beteljesületlen dolgok jobban földhöz vágnak.

A szakításaimat eddig néhány hét leforgása alatt sikerült egytől egyik lezárni magamban.

Viszont a már majdnem összejöttünk, de valami közbeszólt vagy fülig bele voltam esve és nem jött össze, vagy pont rosszkor rontottam el valamit és így idő előtt véget ért.. Na az ilyenek sokkal tovább, hosszú hónapokig megviselnek.

2017. jan. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Diavolino44 ***** válasza:
5 eve szakítottunk, egy évre ra lett egy új kapcsolatom, de nem volt het, hogy ne jutotott volna eszembe, aztán annak a kapcsolatnak is vége lett, majd minden másnap eszembe jut, pedig, direkt megszakitottam minden kapcsolatot vele..o mar házas azóta. En meg keresem azt a lányt aki csak fele annyira illik hozzam, mint ahogy o illett. Iszonyatosan magasra tette mércét, sajnos..
2017. jan. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek többsége már igen.


És nyilván akit nagyon szerettél és minden tökéletes volt vele, (utólag annak tűnt) annak vége.

Igen időbe telt, pocsék érzés volt, hogy az akivel én el tudtam volna képzelni, hogy leélem az életem az mint kiderült velem nem....

2017. jan. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!