Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat....

Első nőgyógyászati vizsgálat. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy elkaptam valami fertőzést és muszáj leszek nőgyógyászhoz menni.Nem azzal van a baj, hogy szégyenlős vagyok mert ha nem lenne semmi bajomnem félnék.Viszont zöldes színű folyásom van illetve kívűl már nagyon irritált a bőr,viszket fáj, duzzatd.És ezt nagyon cikinek érzem.Nem élek egyébként nemiéletet de a neten azt olvastam hogy a zöld folyás nemi úton terjedő baktérium miatt lehet.Félek hogy le fog nézni az orvos.Ja, és hol kell leöltözni?Meg ugye bugyiban kell leülni a vizsgáló asztalra és elég levenni a bugyit arra a 2 percre míg megvizsgál?Nagyon félek elmenni mert most már muszáj , használtam camesten krémet meg kúpot az semmit se segített úgyhogy nem hiszem hogy gomba.Pedig higiénikus vagyok rendesen minden nap fürdök és odafigyelek erre de az szerintem az orvos igénytelennek fog nézni. 17/L

2018. jan. 23. 12:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Na kérdező, mesélj, mi volt? Ugye, semmi horror sztori? :)
2018. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!