Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők, van valakinek...

Lányok, nők, van valakinek hasonló problémaja a kisajkaival?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy az egyik kisajkam nagyobb, mint a másik. Az még egy dolog, hogy esztétikai szempontból nem épp a legszebb, de sajnos a nagyobbik az egy picit "kilóg", aminek köszönthetően folyton nagyajkak között van. Ez sem lenne önamagában probléma, de mivel ha azokat leborotválom, akkor kb egy napig sima és nincs semmi baj, viszont amint elkezd nőni a szőr, rettentően szúr és fáj, és ha hosszabban meghagyom, akkor sem lesz jobb. Ráadásul a bugyi is dörzsöl:(

Már egy pár éve ilyen, és egyszerűen nem tudom, mit csináljak vele, mert szőrnyen kellemetlen, hogy napközben kéne "igazagatni", télen meg végképp; nagykabátban és két nadrágban egy kínszenvedés beérni az iskolába.

(16l, ha ez estleg számít)



2018. febr. 18. 15:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2018. febr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nekem is sokkal nagyobb mint a masik es kilog,de soha nem volt ilyen problemam pedig en is szoktam borotvalni.Esztetikailag egy kicsit zavar,de mas problemam soha nem volt vele.
2018. márc. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló de a borosta nem szúr. Nekem csak az elől függőleges varrású bugyi a kizárt.
2018. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!