Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több napig tartó petefészek...

Több napig tartó petefészek fájdalom egyik oldalt, PCO lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Néhány napig,a menstruáció 3.-4.-és 5. napján bal oldalt fájt a petefészkem(szokott kb egyszer egy hónapban de nem menstruaciokor és csak fél napig kb). Elmentem nőgyógyászhoz,aki azt mondta semmilyen kóros dolgot nem talál (ultrahangon) A leletre mégis azt írta h mindkét oldali petefészek pco jellegű.. Ezt szerintetek mire alapozta?Mert egyik pco tünetet sem produkálom. Nincs cisztam,rendszeres a mensim,nem szőrösödom. 3honapja voltam éves rakszuresen (másik orvosnál,aki nagyon alapos volt) azt mondta makk egészséges vagyok, "nem tud megbetegíteni" Ő azt írta akkor a leletre,hogy jo.ov.27x24mm,bo.ov. 31x19mm tehát egyáltalán nem nagyok a petefeszkeim, ezért nem értem,mire alapozva írta ma a másik orvos,hogy pco jelleg.

Valakinek volt ilyen hosszabb ideig tartó petefészek fájdalma? Köszönöm a segítséget



2018. márc. 6. 19:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!