Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit évő legyek? Abortusz vagy...

Mit évő legyek? Abortusz vagy baba?

Figyelt kérdés

3 kisgyermekem van,8,7,5 évesek.

Védekeztem mióta a legkisebbet megszültem.

Erre most valahogyan tehes lettem.

Most vagyok 8 hetes.

És nem tudjuk hogy elvetessem vagy ne!

1 éve vettünk nagy családi házat.

Vállalkozásunk hogyis mondjam még hullámzik,de megélünk.

Igazából nem anyagi oka van a gondoljozásunknak,hanem hogy a mostani megszokott életünk megváltozik.

Ugye mostmát van egy kis szabadság a gyerekek ovi,suli.

Jogsit rakom le jövő hónaptól stb.

Ebbe az életbe nem tudom elképzelni egy új kis életet!

Na ez van ha az agyamra gondolok.

Ha a szívemre akkor pedig nincs min gondolkodni mert azt a 3 évet míg oviba megy kibírjuk.

Apa segít a nagyokkal.mostis.

Szerintetek?

Ja és még annyi hogy nem gáz a mai világban 4 gyeres család?


2018. márc. 20. 09:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
Én biztos megtartanám. Nem ölném meg csak azért, mert még 3 évet otthon kell maradnom, míg oviba megy. Neked 3 év kényelmetlenség, neki 70-80 év boldog élet..
2018. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen kodíciók mellett én megtartanám, hiszen magad is írod, hogy lenne segítséged, 3 év múlva oviba is tudnád adni, és úgy érzed, addig bírnád, a szíved szerint megtartanád...szóval minden arra mutat inkább, hogy meg kéne tartanod, mivel írod, hogy a szíveddel megtartanád, valószínűleg nagyon meg is bánnád az abortuszt. A 4 gyerekes család egyáltalán nem gáz önmagában, sőt manapság kimondottan jó, ha olyan emberek vállalnak sok gyereket, akik tudnak is róluk gondoskodni. Enge ez sem befolyásolna a helyedben, hogy mások szerint sok-e a 4 gyerek. Ők akkor ne szüljenek 4-et, de ne nekem akarják megmondani, mennyi a sok vagy kevés.
2018. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
5 gyermekem van :) Facebookon van nagycsaládos csoport, nézz bele kicsit! Nincs miért aggódj, a rutin, a tapasztalat sokat segít, nálunk is és sokaktól hallom, hogy a 2. és a 3. gyermek között van egy ugrás a nehézségi fokozatban, aztán nehezebb már nem lesz. :) Én, ha érkezne hozzánk törpe kicsit megijednék ugyan, de újraterveznék és örülnék!
2018. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
69%

Ennek az egy drágának is ugyanúgy az édesanyja vagy mint annak a 3-nak. Ti egy család vagytok. Ők tudnak a terveidről? A az édes testvérüket tervezed elvetetni. Joguk van tudni. Nagynéném hasonlóan járt, csak neki 2 után jött egy 3. Azt vetette rl a saját kényelmük miatt. Mikor a nagyobbak kamasz korukban megtudták, hatalmas családi vita kerekedett belőle. Gyilkosnak nevezték az anyjukat, és hazugnak, mert egészen addig eltitkolta előlük. Azóta nem is felhőtlen a viszonyuk. Mind a ketten azt éltek meg, hogy ennyi erővel akár őket is képes lett volna az anyjuk eltávolítani. Csak ők éppen jókor voltak jó helyen. És mi van, ha nem...:(

Nezd, nincs egészségügyi kockázat. Az elmondásod alapján csak a "kényelmes" élet dominál a döntésedben. Kérdés, vajon megéri e emiatt egy új élet...

Lehet éppen ő fog majd 3 unokával megajándékozni és ott virrasztani melletted, mikor szükséged lesz rá. Megéri? Szerintem igen. Szerintem.

Jó egészséget kívánok Nektek !

2018. márc. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
28%
A 9 hónaposnál fiatalabb gyerek bántalmazása vagy meggyilkolása ugyanolyan, mint a 9 hónaposnál idősebbé. Jó embernek tűnsz, ne kövess el ilyen szörnyűséget.
2018. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Csodálatosak vagytok.

Milyen sok komment lett amíg nem voltam itt.

Úgy döntöttünk hogy megtartjuk.

A miénk!

De félek! :D

Újra azoktól a dolgoktól félek mint a másik 3nál,csak azt hittem a 3. Után már nem kell! :D

Szülés,hasfájás,éjszakázás...

Dehát hiszem hogy ennek oka van hogy így lettem terhes.

Mégegyszer köszönöm mindenkinek aki írt nekem!

2018. márc. 23. 19:41
 17/19 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon jó döntést hoztál! Sok boldogságot! :)
2018. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%
Boldog babavárást kívánok! <3
2018. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél! :)
2018. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!