Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért érezni a barátnőmön...

Miért érezni a barátnőmön hogy menstruál? És ő ezt nem érzi?

Figyelt kérdés
Szaga van. Ha mellém ül már érzem is.
2018. márc. 22. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Betétet használ? Annak lehet szaga. Vagy csak szimplán erős vérzése van, ami miatt hiába cserél gyakran betétet, érezni lehet majd.
2018. márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy nem cseréli elég gyakran a betétet.
2018. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 óránként cseréli az kevés?
2018. márc. 22. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Nincs esetleg valami fertőzése?
2018. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs
2018. márc. 22. 19:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha betétet használ, és nem tampont, akkor annak azért van szaga, és ő lehet azért nem érzi, mert már hozzászokott az orra
2018. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.Én is betétet használok még nyáron sem szokott semmi szaga lenni,de pár hónapja érzem,hogy valami nem ok.Nemrég voltam orvosnál és találtak valami bacit,szerintem az okozza a problémát.Lehet a barátnődnél sincs minden rendbe csak nincsenek komolyabb tünetei.
2018. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert vérzik, és a várnek bizony van szaga, még akkor is, ha friss.


Kicsit fémes, érdekes. Én is érzem magamon, de kit érdekel. Tiszta vagyok, cserélem rendszeresen a vetétet-tampont.

2018. márc. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Annak nagyon sok vernek kell kenni h érezni lehessen... akkor van szaga ha levegővel érintkezik, savanykás - fémes szag de bűzösnek nem kéne lennie. Ki jene vizsgáltatni magát hátha tényleg baci.
2018. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!