Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek is ennyire erős a PMS?...

Nektek is ennyire erős a PMS? Mit tehetek ellene? :/

Figyelt kérdés

Menstruációm előtt 3-4 nappal teljesen megváltozok. Tudatositom magamban a változásokat, logikusan próbálok gondolkodni de elönti mindenemet és sokszor nem gondolkodok reálisan.


Most is épp ebben az időszakban vagyok és hát borzasztó.

Második napja nem csinálok semmit, csak itt fekszem az ágyban, alig van erőm felöltözni is. Depresszióhoz hasonló érzéseim vannak.

Irdatlan mennyiségü csokit ennék és csak úgy rámtör a sirás bármi miatt. A párommal jól megvagyunk általában, de most az is vérig tud sérteni, ha más nőt is szépnek tart rajtam kivül. Az önbizalmam a béka segge alá esik.

Aki még hasonló cipőben jár: Mit tesz ez ellen? Nagy szükségem lenne egy kis segitségre :(

Fizikai változás csak a mellfájdalom és enyhe alhasi görcsök...de ezek a mentális folyamatok megőritenek.


2018. ápr. 5. 09:43
 1/1 anonim ***** válasza:
És az mit szóljon aki ezek mellett még a görcseitől is megőrül? Igen, én. Tudom, hogy ez rajtad nem segít, de hidd el, vannak sokan, akiknek még ennél is rosszabb. :( Esetleg gondolj erre, meg arra, hogy ez is csak pár napig tart, vagy szedj D-vitamint, talán az is dobhat a kedveden valamennyit.
2018. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!