Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak amikor menstruál...

Mit csináljak amikor menstruál és hisztizik a barátnőm?

Figyelt kérdés

Együtt lakunk. Amikor dolgoztam írt nekem és én csak 1 óra mulva válaszoltam neki nem tudtam hamarabb de ő már hisztizik h nem foglalkozok vele ,biztos valami csajjal voltam. Most meg ha hozzá szólok hogy fejezze már be akkor sír.

Ilyenkor hagyjam lenyugodni vagy mitcsináljak?


2018. máj. 3. 21:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, azért azt tudd, hogy nem minden nő hisztérikus alkat, és azok soha nem hisztérikusak, semmilyen napon sem. És hogy katasztrófa egy hisztérikus, betegesen féltékeny nővel leélni egy életet. Azt is tudd, hogy a divatos nevű "pánikbetegség" is orvosilag a hisztéria egyik fajtája.

*


"Hisztéria. Veszedelmes betegség, kötelezően kellene gyógyítani.

Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

Karinthy Frigyes

2018. máj. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Dobálj neki csokit, egyébként meg ignoráld, mikor nyavalyog.


Komolyan, minél inkább odafigyelsz rá, meg belemész a játszmájába, annál rosszabb lesz.


Én is nő vagyok, de ha bajom is van, azt nem a páromon vezetem le. Sokszor vagyok nyűgös menzi előtt-alatt, fáj, hányok, sírhatnékom van vagy épp robbanok, ám olyankor elvonulok a kis világomba, míg elmúlik.

2018. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák,mindenre mindenki másképp reagál.igy "hiszti"esetén is mindenkinek más reagálás kell.Ha másképp nem tudod kideríteni, ilyenkor mit szeretne,amikor nincs ilyen állapotában, beszélgess vele erről a helyzetről, hogy a legjobbat szeretnéd neki, de nem tudod, olyankor hogy reagálj?Mi lenne neki jó? Hogy szeretgesd, vagy hagyd magára, vagy...

Talán elmondja.De nem gondolom, hogy amit hisztinek nevezünk, amögött nem az van, hogy baja van, lelkileg gondja van, és támogatásra szorul, nem arra hogy otthagyd.Amelyik férfi ilyenkor sarkon fordul, megnézheti pár év múlva, mi lesz a kapcsolatból.Ezt a fajta nyűglődést belső folyamatok váltják ki,oka van.Ha beszéltek róla, és érzi a párod hogy maximálisan megérted és mellette állsz, de azért próbáljon ő is uralkodni a dolgon, talán javul a helyzet.

Amúgy nemcsak a nők hisztiznek.Közvetlen környezetemben tudnék mondani több férfit is, aki nem menses miatt, de úgy tud hisztizni, hogy egy nő is megirigyelné.

2018. máj. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%

"Amelyik férfi ilyenkor sarkon fordul, megnézheti pár év múlva, mi lesz a kapcsolatból."


Amelyik csaj igy hisztizik, megnézheti pár év múlva, mi lesz a kapcsolatból.

2018. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Amit egy hisztiző kisgyerek esetében csinálnál.
2018. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!