Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azok akik fogamzásgátlót...

Azok akik fogamzásgátlót szednek hány éve szeditek? Van tőle valami bajotok?

Figyelt kérdés
Tudom nem valami egészséges fogamzásgátlót szedni de nem szeretnék teherbe esni. 23 éves vagyok.
2018. máj. 17. 21:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szedtem én is 4 évig aztán egy éve abba hagytam annyi bajom lett hogy híztam 15kg sajnos. Még kimaradni sem maradt ki egy hónapot sem. Mondjuk akkor még nem tudtam hogy ennyi minden bajt okozhat amit írtok. Valószínűleg akkor maradok a gumi használatánál csak ha már nem időbe jön meg a partnerem mindig pánikol.
2018. máj. 22. 15:29
 12/12 anonim válasza:
20 eves vagyok, kb. masfel eve szedek Roxanelle fogamzasgatlot. Eddig soha semmi problemam nem volt vele. Nem ereztem semmi mellekhatasat, nem hiztam, nem faj semmim...Szinte orara pontosan jon a verzesem. Teljesen elegedett vagyok vele. :)
2018. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!