Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A leletből kiderül hogy nem...

A leletből kiderül hogy nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés

Voltam mar nogyogyasznal, amikor szuz voltam, akkor rakerult a lapra hogy virgo intacta. De elveszitettem a szuzessegem, es megyek vissza kontrollra (van egy dolog ami miatt amugy is mennem kell par havonta) es ha mondom a dokinak hogy nem vagyok szuz elmondja anyanak? Ugyanolyan vizsgalatokat fog vegezni szerintem mint eddig (kezi+uh), mivel fogamzasgatlot szedek ez mindig fel van irva a lapra, igy anyanak ebbol nem fog leesni, mert tudja hogy szednem kell. Ha csak a szuzesseg hianyzik a laprol mondhatom azt hogy azert mert ismer az orvos es tudja, azert nem irta ra? Nem szeretnem ha anya megtudna, mert nem szegyellem, csak nem igy nevelt, amikor beszeltunk rola midnig mondta hogy komoly kapcsolatbol legyen, ne “kavarasbol”. Vagy ha az orvost megkerem nem mondja el neki ugye?

15/L


2018. máj. 19. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Az orvos nem mondhatja el, de te elmondhatod édesanyádnak, hogy már nem vagy szűz.
2018. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosok magasfokú beteg-orvos titoktartási fogadalmat tesznek.. csak az a baj, hogy egy mucsai pletykás orvosnál ez tök mindegy és mindenki minden baját kidumálja.
2018. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!