Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan zajlik egy szűznek a...

Hogyan zajlik egy szűznek a nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
Azért mennék, mert nagyon szűk vagyok, ezért a behatolás egyáltalán nem megy akármennyire is próbálkoztam a párommal. Izgalmi állapotban max. 2 vastagabb ujj fér be más egyáltalán nem, mert iszonyatosan nagy fájdalmat érzek. Sajnos hasonló problémával nem találtam a keresőben semmit hogyan zajlana a vizsgálat, hogy kiderüljön mi a probléma.

2018. máj. 22. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
lehetseges, hogy ultrahangos vizsgalattal fognak fenyt deriteni arra, miert erzel ilyen fajdalmat szex kozben. az en meglatasom, hogy nem egeszsegugyi a problema, hanem mas eredetu.
2018. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez nem nőgyógyászati gond, ha 2 ujj befér, mert az azt jelento, hogy a szűzhártyádáthatolható, nem az a probléma. Be vagy nedvesedve eléggé? Akarod? Szereted a barátod? Eleinte nekem is több előjáték kellett, valamint sok síkosító, pedig nagyon megbíztam benne. Egyébként durva gyulladás, fertőzés is állhat a háttérben, azzal viszont érdemes nőgyógyászhoz fordulni, de véleményem szerint ennek lennének más tünetei is, de ki tudja... Szerintem ultrahangra és egy rákszűrésre számíthatsz, esetleg kenetre, hogy kizárhassák a gyulladást/fertőzést stb. Ha ezek negatívak, akkor érdemes pszichés zavarokkal foglalkozni. Kell idő amíg tágulsz, az első alkalom nagy valószínűséggel feszítő érzés lesz, sőt, lehet picit még később is. Addig is sok sikert!
2018. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, a citológiát nem mondanám biztosra, de nekem csináltak amikor szűz voltam, mert az orvos azt mondta fontos, nekem gyulladásom volt. De nálad ha nem indokolt az nem lesz. Hány éves vagy?
2018. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Barátommal többi problémát kizártuk mivel sok az előjáték, alkoholt is próbáltam, síkosítót is, orgazmusom mindig van. Rákszűrést nem csinálnak szüzeknek csak nagyon indokolt esetben végülis ezt hallottam. Nekem is egy másik orvos ezt mondta, hogy szüzeknek nem csinálnak. Én egy falat érzek a bejáratnál ami izgalmi állapotban sem tágul 2 ujjnál tovább és ha nagyobb dolog ér oda akármennyire is nyomjuk neki nem megy be "falnak" ütközik szóval a gond szerintem a bejáratnál van. Nem izgalmi állapotban viszont a legkisebb tampon se szokott beférni ezért is nagyon félek a vizsgálattól.
2018. máj. 22. 21:27
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak szerintem tuti nem fertőzés vagy gyulladás mert az enélkül is fájna más jele is lenne és attól még be kéne mennie mégha fájdalmasan is de nekem semmi nem megy be ami nagyobb akárhogy erőltetjük.
2018. máj. 22. 21:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan szűzhártya ami “áthatolhatatlan” és műtéti megoldása van, de én továbbra is úgy gondolom ha 2 ujj befér akkor talán nem erről van szó. Erről azonban csak orvos tud nyilatkozni, majd írj mi volt!
2018. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Biztosan írok, mert hátha van akinek hasonló problémája és segíteni tud, mert nem igazán találni erről semmit. Igen én is hallottam erről a szervi problémáról, hogy valakinek túl vastag, de akkor 2 ujj nem férne be. Viszont a gyulladás, fertőzés is kizárható. Viszont ha nem vagyok felizgulva, akkor 1 vékony ujj is az esetek felében fér csak be, ezért félek, hogy akkor hogy fog tudni az orvos megvizsgálni.
2018. máj. 22. 21:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, meg fog tudni vizsgálni. Alapból olyan helyzetbe leszel, amibe a legfájdalommentesebb a vizsgálat. Egyébként korántsem biztos hogy megbizsgál, lehet csak kívülről megnéz, max 1 ujjal benyúl, de én ilyen problémával nem voltam így pontos infót nem tudok sajnos így adni.
2018. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltátok különböző pózokban is? Lehet csak a szög nem jó, amiben behatolna a párod.
2018. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta nagyon kedves aranyos profi nőgyógyásznőnél voltam (dr. Krasznai Zsuzsa). Elmondtam neki mindent részletesen az összes vizsgálatot meg tudta csinálni mert annyira rugalmas a hártyám. Nem talált semmit igy lelki eredetű, ajánlotta hogy pszichológushoz menjek. Viszont nem tudom hol találok tb által támogatottat. A vizsgálat ha kedves emberi az orvos fele annyira se borzasztó mint amennyien sokan gondolják.
2018. máj. 23. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!