Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat?

Első nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

4 hónapja élek rendszeres szexuális életet és sajnos mindjárt az elején, januárban sürgősségi fogamzásgátlót kellett használnom. Ezt követően az átlag 23-26 napos ciklusaim felborultak és a tablettát követően 22, 29, 33, végül 37 napos ciklusaim voltak. Most viszont 22 nap után megjött.

Ezt majd el kell mondanom az orvosnak, amikor fogamzásgátlót írtok fel, hogy használta, lassan fél éve esemény utánit és felborította a menstruációm? Ha igen, milyen reakciót várjak? Mennyire rossz ez a menstruáció? Az is hozzátartozik, hogy most érettségiztem és stresszes volt, lehet, hogy most azért jött meg előbb, mert nyugodtabb vagyok?



2018. máj. 23. 17:37
 1/6 A kérdező kommentje:
*amikor fogamzásgátlót íratok fel, hogy lassan fél éve használtam esemény utánit
2018. máj. 23. 17:39
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképp mondd el, hogy használnod kellett. Amúgy az esemény utáni tabletta után normális, hogy hónapig felborul a ciklus, na meg persze a stressz is bekavarhat, ezt így nem lehet tudni.
2018. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen mindenképpen mond meg neki. Reakciója nem lesz, ő is kismilliószor írta már fel, nem vált ki belőle semmit, max örül magába hogy nem kockáztattál, hanem inkább biztosra mentél és nem tetted ki a tested egy felesleges abortusznak esetlegesen...legalábbis amikor én megkérdeztem mit gondol róla, nekem ezt mondta az orvosom. A stressz is beleszólhat amúgy igen, de az esemény utáni is felborítja bár hónapig a ciklust
2018. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Még egy kérdés: hogy illik elmenni az orvoshoz? Én a teljes szőrtelenséget preferálom, de úgy hallottam, hogy azt az orvosok nem igazán díjazzák. Milyen bikinivonallal illik menni?
2018. máj. 23. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy szőrtelenítsd, ahogy te szeretnéd. Az orvost nem fogja érdekelni. Egy nap száz sunát lát mindenféle szőrzettel.
2018. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orvost nem érdekli. Én 15 éves korom óta járok, már akkor is gyantáztattam, nekem így kényelmes. Soha nem szólt egy szót sem, még amikor fertőzésssel voltam sem. Ő egy orvos, aki azért van ott hogy segítsen, nem pedig azért, hogy beleszóljon más ember magánügyébe. Ez olyan, mintha olyanba kötne bele, milyen színű a körmöd/hajad. De ezt a tényleg letojja dolgot majd megérted, ha ott vagy, eleinte nekem is para volt :D
2018. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!