Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szűz vagyok megvizsgál a...

Ha szűz vagyok megvizsgál a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
úgynevezett szűzkacsával? 21 éves vagyok és ugye nem végbélen keresztül fog ?
2018. máj. 26. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a végbélen keresztüli vizsgálat nem fájt annyira, mint mikor a szűzhártya-nyíláson át vették le a kenetet. A végbél akkorára tud tágulni, mint egy vastag széklet,biztos láttál már olyat :), a hártyán levő rés kisebb, bár egyénenként különbözik a mérete.
2018. máj. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! 21 évesen fog már szerintem rákszűrést csinálni, azt meg kacsával lehet. Nem minden orvosnál van kifejezetten szűzkacsa, de a legkisebb is kb akkora. Annyiban fog változni, hogy remélhetőleg sokkal óvatosabban vizsgál majd, és csak egy ujjal. Valószínű ha mondod neki hogy először vagy mindent elmond mit miért csinál.
2018. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De miért szeretnél nőgyógyászhoz menni, ha szűz vagy? Ha nincs konkrét panasz, elég az első együttlét után menni. Ha meg van, akkor elég a panasszal foglalkozni, mármint ha mondjuk hüvelygomba, akkor felírja a gombaölőt, szerintem kérheted, hogy ne vizsgáljon meg.
2018. máj. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!