Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadine kúp menzesz alatt...

Betadine kúp menzesz alatt használható?

Figyelt kérdés

A tájékoztató szerint ha már használja valaki és úgy jön meg, akkor emiatt nem kell abbahagyni a kúpot.

Nekem ma jött meg és a nőgyógyásznál is ma voltam, így nem tudott megvizsgálni. Jobb híján javasolta ezt a kúpot.

Nem volt fertőzésem csak használtam a Gynoflor tablettát, hogy egészséges legyen a hüvely flóra, és sajna visszaütött a dolog mert épp ettől lett viszkető érzésem már napok óta.

Elkezdhetem most a kúpot, vagy várjak vele amíg elmúlik a menzesz.

Jövő hétvégén megyünk nyaralni, addigra szeretném ezt rendbe hozni, azért "sürgős" a kúp.


2018. máj. 31. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szóval az orvos mindenféle vizsgálat nélkül javasolta a Betanide kúpot? Anyám...én biztos nem csinálnám, mert a Betanide kiöl mindent, jó és rossz baktériumot egyszerre és megint vissza kell állítanod a hüvelyflórát.

Értem én, hogy jövő héten nyaralni mentek, de én találomra nem kezelgetném magam, csak rendes nőgyógyászati vizsgálat után. Ha pedig tényleg csak a Gynoflorra vagy érzékeny, akkor az magától el fog múlni, nem kell ahhoz Betanide.

2018. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Régen használtam Betadine-t, nem volt tőle bajom, meg hát mégis csak a doki javasolta, annyira hülyeséget nem mondhat ha már nőgyógyász.

Inkább a Gynoflor volt hülyeség, hogy csak úgy használtam, fene se gondolta, hogy pont rosszat teszek vele. 3 napja vannak a tünetek. Valamivel már jobb, de stagnál.

2018. máj. 31. 14:09
 3/14 anonim ***** válasza:
Értelek, de a Betadine szerintem nem valami kíméletes kúp és őszintén csodálkozom, hogy vizsgálat nélkül ilyet mert javasolni az orvos. Nyilván a te döntésed, hogy használod-e, én csak leírtam, amit gondolok.
2018. máj. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Semmi bajod nem lesz a Betadine kúptól.

Lehet használni menstruáció alatt is. 7 napig mindenképp használd.

2018. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

"annyira hülyeséget nem mondhat ha már nőgyógyász"

Óóó, szép is lenne, ha ez igaz lenne. Ha tudnád, mennyi baromságot tudnak mondani a nőgyógyászok... Kezdve azzal, hogy a fogamzásgátló beállítja a ciklust.


Semmilyen kúp nem használható a vérzés során, mert mire felszívódna belőle a hatóanyag, a menstruáció "kimossa". Mondjuk így, hogy azt se tudod, mi bajod, szerintem amúgy is felelseges elkezdeni.

2018. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Asszonypajti, hány éves vagy?
2018. máj. 31. 17:39
 7/14 anonim ***** válasza:
21. Miért?
2018. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A fogamzásgátló meg a ciklus miatt. Nekem pl beállította amikor szedtem, napra pontos volt minden.
2018. máj. 31. 18:08
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
A fogamzásgátló kikapcsolja a természetes ciklust, és egy mű ciklust hoz létre mű vérzéssel. Nem állítja be a ciklust... Megszünteti, és hormonokkal irányítja. Az, hogy beállítja a ciklust, egy nagy baromság.
2018. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Asszonypajti hülyeséget ne írj már. A Betadine kúp használható menstruáció során.
2018. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!