Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelentenek ezek a nőgyógyá...

Mit jelentenek ezek a nőgyógyászati leletemben? A keresoben sem jon be, ezekkel kapcsolatban erdemleges valasz. Aggódóm, mert az sztk nődokim, keresre sem magyaraz el semmit

Figyelt kérdés

Sajnos, nem tehetem meg, hogy magandokihoz mennyek, neki meg azert nem szolok, mert felek, hogy kesobb még jobban nem fog "torodni" velem.



Visszahivtak a cytologiara.

ASCUS, most voltam vizsgalaton, mert varni kellett 6 honapot.


Ez all benne:


-IB\ 10345 ASCUS

-Colp: ectopium,norm atmeneti zona

-Cyt: IB\11101

-Vv norm tap. Lelet.



2018. jún. 4. 12:58
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem hozza tenni, hogy 8 hét mulva lesz kontroll, akkor kell újra visszamennem.

Koszonom elore is, aki valaszol

2018. jún. 4. 13:07
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt, hogy találtak kicsit abnormális sejteket a kenetben, de nem lehet róla eldönteni, hogy csak egy kis gyulladás vagy ártalmatlan dolog okozza, vagy pedig rákmegelőző állapotról van szó. Ezért meg kell majd ismételni.
2018. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!