Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esemény utáni tabletta....

Esemény utáni tabletta. Elmagyarázzátok, hogy működik? 18/L

Figyelt kérdés
tegnap óta sírok, este együtt voltam a párommal, lecsúszott a gumi. gondoltam nincs semmi baj, de ma realizáltuk, hogy mi van ha mégis. a párom apja orvos, fel tud írni nekem tablettát de nagyon félek, hogy hogy fog hatni rám, nem akarok kórházba kerülni... a ciklusom közepén vagyok, 1-2 nappal ovuláció után. Ja és még annyi a gondom, hogy a szüleim nagyon elfoglaltak, rengeteg a munkájuk, nagyon stresszesek, a kisöcsémmel sok a baj, nem akarom még jobban terhelni őket. szóval megpróbálnám eltitkolni ezt az egészet, de nem tudom mennyire sikerülhet ha nagyon durva hatásai vannak a gyógyszernek
2018. jún. 15. 14:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd be, mert nem okoz semmi mellékhatást. Meg sem fogod érezni, hogy bevetted.
2018. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Bevettem. Szédülök, ráz a hideg és olyan zavart vagyok..
2018. jún. 15. 21:59
 13/14 anonim ***** válasza:
Elmentél végül a dokihoz?
2018. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem kell a dráma, kislány... SEMMI komolyabb bajod nem lesz, cak kap a hormonháztartsod egy bombát, de nyugi... legalább terhes nem maradsz. :)
2018. jún. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!