Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem megy fel a tampon?

Miért nem megy fel a tampon?

Figyelt kérdés
Nem megy fel csak kb. fél centire. Párszor próbáltam már, de sehogy sem megy. Wc-n ülve, állva, egyik lábbal a kádon. Mindig csak addig jutok hogy odateszem, de nem megy sehova mert amikor tolom beleütközik valamibe. Nagyon fontos lenne hogy sikerüljön az uszoda miatt. Lehet hogy túlságosan izgulok hogy fájni fod vagy nem fog menni. Már sírtam is, mert nem akarom elhinni hogy ilyen béna vagyok. Ob minivel próbáltam. Nagyon fontos lenne.
2018. jún. 23. 23:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%
A kivételtől nem kell félni. Én betétet is használok mellé mindig, mert elkezd mellette szivárogni, ha tele van. De ha nincs is tele, maximum pár órán belül akkor is cserélni kell, mert nem jó, ha pang bent a vér.
2018. jún. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha meghúzod és könnyebben kicsúszik (persze nem tudod, mi a normál erő, így nehéz), akkor telt meg, ha viszonylag rendesen meghúzva sem jön, akkor még nem telt meg és durvább, amikor kijön, de mininek akkor sem szabad fájnia. A nagyobb vagy szárazabb is inkább csak kellemetlen. De lehet, hogy vannak extrém szűk emberek...

Félni akkor sem kell, annyira vészes nem lehet, nekem messze az első berakás volt a legrosszabb, a kivétel mininél sosem volt gond, szerintem neked se lesz az, szépen ki kell csúsznia, mindennemű kellemetlenség nélkül.

2018. jún. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amíg nem tapasztalod ki, hogy mikor kell cserélni, ragassz be egy tisztasági betétet is. Én legtöbbször idejében észreveszem, amikor wc után megtörlöm. Ha már látszik a papíron, ideje cserélni.
2018. jún. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor majd kitapasztalom. Próbálkozok.
2018. jún. 24. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!