Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs zavar, volt...

Menstruációs zavar, volt valakinek hasonló esete?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Ebben a hónapban a menstruációm nagyon furán viselkedik. Kb 12 napot késett az előző hónapoz képest, és ami történt is, az is kb 2-3 csepp, barnás folyadék volt.


Nem mondom, hogy mindig csattra pontos, de kb 31-35 napon belül megjön és a mennyiséggel sose volt baj.


Továbbá megfigyeltem, hogy az arcom jobb fele (homlok és orca egyaránt) eléggé pattanásos lett, nem jellemző rám.



Friss kapcsolatban vagyok, óvszerrel védekezünk, csináltam tesztet, negativ. Páromnak mondjuk van prosztatagyulladása, amit jelenleg antibiotikummal kezelnek neki.


Volt bárkinek hasonló esete? Eléggé aggaszt, hogy valami komolyabb betegség állhat mögötte.


29n



2018. jún. 25. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Biztosat csak orvos tud mondani, valószínűleg hormonzavar esetleg pajzsmirigy probléma. Menj orvoshoz.
2018. jún. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!