Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaphattam valamit két görbe...

Elkaphattam valamit két görbe este után ezektől a pasiktól?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakítottak velem, nagyon megviselt. Buliból buliba jártam... Egyből egy srác mellett kötöttem ki akit ismerek, jóban voltunk,tudtam tetszem neki, elmentünk inni. Én pedig reggel nála keltem. Arra emlékszem, hogy a ruhámat levettük, de a többire nem. Azt mondta, hogy nem történt semmi. Esős, hideg este volt így volt rajtam még harisnya, és bugyi is. Nem hiszem, hogy visszaoperálta volna a harisnyát. Harisnyán meg egy tangán keresztül nem valószínű, hogy elkapok valamit. Illetve utána tényleg randiztunk is, komolyan gondolta, korábban hosszú kapcsolatai voltak. Így szerintem igazat mond, hogy tényleg nem történt semmi.

Utána meg is jött, terhes biztos nem vagyok.

Viszont nem olyan rég egy másik kicsit ismerős pasival kavartam. Ő még tényleg szűz volt, nem volt előtte lánnyal. Próbálkozott betenni, kicsit sikerült is épp hogy viszont nagyon ideges lett...így aztán ennyi is volt. Fogamzásgátlót szedek rendesen, így terhes szintén nem lehetek. A srácot is megkérdeztem, hogy ugye nem csöpögött rám, és ő is megnyugtatott, illetve ő is komolyan randira hívott. Viszont most rá kb 10 napra pici barnázásom volt ami előtte soha. Utánanéztem, és ha szed az ember lánya fogigátlót előfordulhat. Előtte csak egy fiúval voltam az előző barátom, de ő is szűz volt még mikor először lefeküdtünk, meg én is. Megkérdeztem a barátnőmet a barnázásról, mire nagyon márges lett rám, hogy nem védekezek megfelelően még, ha ismerem is a srácot. Nagyon megijesztett, hogy így akár éces is lehetek. Immunrendszer témában pedig most nagyon sok HIV kérdés van. Ugye nem kaptam el semmit a két fiútól, és ők sem valószínű, hogy fertőzöttek? Bele sem gondoltam, hogy milyen felelőtlen vagyok, csak nagyon szomorú voltam. Nyilván a két fiút nem kérdezhetem meg. Csak nagyon beparáztam attól amit barátnőm mondott. Az első barátomon kívül (ex) tényleg nem feküdtem le soha senkivel.



2018. júl. 4. 10:39
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Az úgyhogy ennyi is volt a második srácnál nem azt jelenti, hogy elment gyorsan, hanem hogy lelankadt és nem volt szex. Mert hisz kb bennem sem volt.

Kérlek ne ítéljetek el! Többet ilyet tényleg nem csinálok, de nagyon ideges lettem.

2018. júl. 4. 10:42
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed fertőzés, akkor egy Betadine hüvelykúpot 7 napig használhatnál. Ezt kiadják a patikában, és a létező összes fertőzésre jó. Na persze a HIV-re nem, de nem is az a bajod szerintem. Most már tanultál ebből legalább. Hiába a fogamzásgátló, a védekezés azért nem árt ilyen esetben sem.
2018. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Kedves első! Nem tudod, hogy mik után, és hogy hagyott ott az exem...Rendes csaj vagyok, akármennyire hihetetlen is... Igen nem kellett volna, de annyira padlón voltam, hogy elmondani nem tudom.

Szerintem az se jobb, ha az ember már gimi végére legalább vagy 20 pasival volt. És akkor még lehet sokat is mondtam.

Kedves második! Köszi. Nincsen semmi más panaszom. Nem viszket, vagy ilyesmi. A barnázás is kb egy napig volt és pici. Kicsit inkább a menstruáció végéhez hasonlítanám, amikor wc papíron van épp egy ici-pici valami. Na nekem kb ez volt csak és kizárólag bugyin.

2018. júl. 4. 10:52
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem ez túl összeszedetlen ahogyan leírtad. Ha gasználtál gumit, akkor nem kaphattál hiv-et, hepatitis-t, szifiliszt, ezért érdemes mindig gumit használni! Ha nem volt gumi, akkor elmehetsz szűrésre, hiv szűrésből ingyenes is van, a többi fizetős. Egyéb kisebb fertőzések ellen nem véd a gumi, de ezeknek vannak tüneteik, fáj, viszket, kiütls, stb. A barnázás tudtommal nem szexuális úton terjedő betegség tünete, hanem inkább hormonzavaré, menj nőgyógyászhoz, az amúgy sem árt, az éves szürés miatt.
2018. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Az elsőnél valószínűleg 99% nem volt szex. A másodiknál pedig olyan sem volt, hogy akár félig bennem lett volna egy másodpercre is. Kb a makk, ha bement...vagy az se. Igaz itt gumit nem használtunk.

Mindkettő pasi komolyan gondolta, kapcsolatot akart ezek után. Az egy elsőnek csak hosszú kapcsolatai voltak, a második pedig szűz volt.

Csak egy pasival szexeltem, az exem akivel mindkettőnknek az elsők voltunk szexuális értelemben.

2018. júl. 4. 11:07
 6/20 anonim ***** válasza:
42%
Ismeretlen csávókkal csak úgy gumi nélkül? Okos vagy. Attól hogy fogamzásgátlót szedsz még elkaphatsz bármit...
2018. júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha berakta akár csak a makkot is gumi nélkül, akkor el lehet kapni a betegségeket, sőt terhes is lehetsz, máskor használj gumit!
2018. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Így is elkaphattam volna, hogy szűz volt? És hogy komoly kapcsolatot akart, randizást.

Tudom tudom, hogy terhes lehetek, de ezért használom a fogamzásgátlót rendesen. Így a terhességet kb. kizárom. Pláne, hogy tényleg nem volt szex, el sem élvezett.

Azért nem ismeretlen csávók, mindkettőt ismertem. Mindkettő tiszta, magára adó pasi. Nem hiszem, hogy az intim higiéniájukkal probléma lett volna. Illetve írtam is, hogy nincs gombára más fertőzésre utaló tünetem.

2018. júl. 4. 11:28
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

De buta vagy tejóisten. Attól hogy valaki ad magára szerinted nem lehet gombás a p.cse? Ne nevettess már.

Legközelebb először gondolkozz aztán nem kell félned semmilyen nemi betegségtől.

2018. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg a csávó szűz (volt) akkor hogy merülhet fel benned egyáltalán a HIV gyanúja??? Jesszusom.
2018. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!