Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaphattam valamit két görbe...

Elkaphattam valamit két görbe este után ezektől a pasiktól?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakítottak velem, nagyon megviselt. Buliból buliba jártam... Egyből egy srác mellett kötöttem ki akit ismerek, jóban voltunk,tudtam tetszem neki, elmentünk inni. Én pedig reggel nála keltem. Arra emlékszem, hogy a ruhámat levettük, de a többire nem. Azt mondta, hogy nem történt semmi. Esős, hideg este volt így volt rajtam még harisnya, és bugyi is. Nem hiszem, hogy visszaoperálta volna a harisnyát. Harisnyán meg egy tangán keresztül nem valószínű, hogy elkapok valamit. Illetve utána tényleg randiztunk is, komolyan gondolta, korábban hosszú kapcsolatai voltak. Így szerintem igazat mond, hogy tényleg nem történt semmi.

Utána meg is jött, terhes biztos nem vagyok.

Viszont nem olyan rég egy másik kicsit ismerős pasival kavartam. Ő még tényleg szűz volt, nem volt előtte lánnyal. Próbálkozott betenni, kicsit sikerült is épp hogy viszont nagyon ideges lett...így aztán ennyi is volt. Fogamzásgátlót szedek rendesen, így terhes szintén nem lehetek. A srácot is megkérdeztem, hogy ugye nem csöpögött rám, és ő is megnyugtatott, illetve ő is komolyan randira hívott. Viszont most rá kb 10 napra pici barnázásom volt ami előtte soha. Utánanéztem, és ha szed az ember lánya fogigátlót előfordulhat. Előtte csak egy fiúval voltam az előző barátom, de ő is szűz volt még mikor először lefeküdtünk, meg én is. Megkérdeztem a barátnőmet a barnázásról, mire nagyon márges lett rám, hogy nem védekezek megfelelően még, ha ismerem is a srácot. Nagyon megijesztett, hogy így akár éces is lehetek. Immunrendszer témában pedig most nagyon sok HIV kérdés van. Ugye nem kaptam el semmit a két fiútól, és ők sem valószínű, hogy fertőzöttek? Bele sem gondoltam, hogy milyen felelőtlen vagyok, csak nagyon szomorú voltam. Nyilván a két fiút nem kérdezhetem meg. Csak nagyon beparáztam attól amit barátnőm mondott. Az első barátomon kívül (ex) tényleg nem feküdtem le soha senkivel.



2018. júl. 4. 10:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom, úgy hogy a barátnőm teljesen beparáztatott, hogy éces is lehetek, ha ezt csinálom. De nem akarom ezt csinálni.

Csak nagyon megviselt az egész szakítás. Nekem az exem volt az első, nagyon szerettem, azt hittem vele lesz minden tökéletes, és örökre együtt leszünk.

2018. júl. 4. 11:35
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen most írtad le a kulcsszót! LEHETSZ HA EZT CSINÁLOD! De gondolom nem akarsz egyik kukiból a másikba beleugrani, ha mégis akkor csak gumival és kicsit se rakja be meg érintse oda senki. Akkor nem lehetsz nemibeteg. De most se vagy úgyhogy nyugi.
2018. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igen igen, de ezerszer megbántam. Mert amennyit most ezen idegeskedtem...Nem akarok kukiról kukira vándorolni. Majd rendes barátot akarok, tartós kapcsolattal. Ha ezt kihevertem, csak máshogy kell kihevernem. Remélem tényleg nem lettem éces. És köszi a válaszod, ez megnyugtató.
2018. júl. 4. 11:45
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nem lettél éces. :D Erre ne is gondolj.

Foglald le magad, barátnőzz, bulizz. Majd elmúlik ez a szerelmi bánat aztán jön más.

2018. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Oké! köszi szépen! :)
2018. júl. 4. 11:52
 16/20 anonim ***** válasza:
Eleve miért szexelsz gumi nélkül?
2018. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Végigolvastad? ... -.-'
2018. júl. 4. 13:39
 18/20 anonim ***** válasza:
Nyugi már! A te dolgod hány pasival fekszel le, én nem ítélkezem, mást se csinálsz csak magyarázkodsz. Magyarországon nincs sok hiv fertőzött, így nincs sok esélye, hogy elkaptad volna, de az alap ha kufircolni mész, viszel magaddal gumit és anélkül nem csinálod. Bármelyik pasi mondhatja azt, hogy szűz, de egyáltalán nem biztos, hogy igaz. Egyéb std-t, chlamydia, hpv, gumi mellett is el tudsz kapni, ezért jobb a fix párkapcsolat.
2018. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszi.
2018. júl. 4. 14:35
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
azért a legjobb a sztoriban az écces... hány éves vagy 13?
2018. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!