Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg, mit tegyek?

Nem jött meg, mit tegyek?

Figyelt kérdés

egy éve váltottam életmódot és sok tésztás meg fehérkenyeres átlagos testalkatú lányból lettem nagyon jó külsejű. Egészésgesen eszem napi 5x keveset, ritkán vagyok éhes és ha valami cravingem van az általában egy hétig szokott tartani menstruácio körül., ilyenkor eszem csokit meg amit kívánok.


Most vagyok a legvékonyabb 16 éves korom óta nem voltam ennyi, elégedett vagyok azzal ahogy kinézek, egészésges vagyok és fitt, sokat sportolok tényleg minden rendben van DE nem jött meg már 8 napja késik a menzeszem és előző hónapban is csak 2-3 napot tartott. (alapbol mondjuk 4et szokott)

nagyon félek, hogy azt hiszi a testem anorexiás vagyok és nagyon szeretnék gyerekeket 3-4 éven belül ezért most eléggé beijedtem.

Nem akarok többet enni, nem akarok visszahízni egy dekát sem de aggódom magamért.

Semmi más tünetem nincs, nem hullik a hajam, szépek a köreim, nem fázom meg tényleg semmi nem illik rám a felsorolt tünetek közül (onlline azt irja h ha nem jön meg az anorexia lehet)

nemi életet nem éltem, gyógyszert nem szedtem.


60 kilórol fogytam le 52-re és 174 cm vagyok



2018. júl. 12. 16:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8%
Egy nonek magasabb testzsirszazalek kell, hogy egeszseges legyen. Ez nagyon keves. 30 korul kellene lennie.
2018. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 nataaliavok válasza:
legalább 60 kg kéne lenned a 174 cm hez,és a sportot is abba kéne hagyni egy időre,mert a testednek lehet túl megerőltető
2019. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi, de igy lassan egy év eltelt és továbbra is tartom a súlyom, szuperül nézek ki és minden rendben az egészségemmel:)
2019. jún. 19. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!