Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki járt még úgy, mint én,...

Valaki járt még úgy, mint én, hogy betegség vagy diéta miatt lement a melle és sosem jött vissza?

Figyelt kérdés

5 éve, 16 évesen lefogytam 3-5 kilót, a mellem sajnos lement D-ról B-re.

Hiába híztam vissza, semmi.

Most több kiló vagyok, hájasabb a combom, van egy kis hasam, de a mellem sehol.

Kisebb, mint 13 évesen.


Hallottam, hogy a fitness modellek is így járnka.

Nekem meg szerintem az lehet a gond, hogy a fejlődési fázisban fogytam le.

A xombomra és a hasamra csak futnak fel a hurkák.


2018. jún. 12. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
nagynénémnek autoimmun betegsége volt jó sok éve már (több mint 10). azóta sem a régi. előtte gyerekkora óta duci volt, régi képeken van, hogy meg se ismerném, ha nem tudnám, hogy ő az. a betegség alatt 50 kiló alá fogyott, hónapokig kórházban volt. nem jött rendbe azóta se, valószínűleg nem is fog soha. a betegségből kigyógyult, de a teste gyenge, semmi izma, semmi zsír. hiába próbál tornázni, egyszerűen semmi változás nem történik, nem tud semmi nehezet tornázni, mert egyszerűen gyenge, az izületei tropára mentek. mostanában azon gondolkodik, hogy megműtteti a mellét, mert zavarja, hogy nincs neki
2018. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is megszeretném műttetni, van is rá pénzem.

Nekem régebben még mondták, hogy nagyon nagy, meg tuti nőni fog. Ruhán keresztül sokszor megkaptam, hogy szilikon, mert ennyire kerek, nagy, feszes nem leeht magától. Most lógni is kezdett.

Úgyhogy marad a műtét.

2018. jún. 12. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Oké, de mondok egy jobbat.

Ha úgyis máshova hízol, akkor saját testzsíros feltöltést csináltass.

Én is így voltam, csak nekem sose volt mellem. Máshova viszont(comb, fenék, has) híztam, de ha ezeken a részeken lefogytam, akkor a felsőtestem szó szerint csontváz volt. 21 éves koromig reménykedtem, majd elegem lett. Feltöltettem saját zsírból, majd rágyúrtam felsőtestre. Most úgy ahogy kinézek.

2018. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!