Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha lehűlik az idő és azonnal...

Ha lehűlik az idő és azonnal érzem az alhasamat mit jó tenni olyankor?

Figyelt kérdés
Kezeltek felfázással,alig van egy hónapja,hogy beszedtem az orvosságot.Utána jó volt,az eredményeim is jók lettek.Most a kis lehűléstől megint érzem az alhasamat.Nem ülök hidegre,a derekamat is óvom,lehet a melegben kicsit lengébben öltöztem,bár mindig ügylek rá ne legyen ki a derekam.
2018. júl. 18. 22:05
 1/2 A kérdező kommentje:

A folytatás lemaradt: valószinüleg elmúlik gyorsan,utána megint visszajön az átmeneti időre és valamikor biztosan

megint elkap egy erősebb gyulladás.

2018. júl. 18. 22:06
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha nem megfelelő kezelést kaptál, nem jó antibiotikumot és nem kellő ideig kezeltek (vagy te nem szedted rendesen a gyógyszert), akkor a kórokozó megtelepedett a hólyagodban, amit a hideg előhoz. Vissza kell menned az orvoshoz, mert szerintem újabb kezelésre szorulsz!
2018. júl. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!