Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért büdös a nemiszervem...

Miért büdös a nemiszervem közvetlenül tisztálkodás után?

Figyelt kérdés
Naponta rendszeresen fürdök, mégis sokszor közvetlenül fürdés után is büdös.. pedig rendesen megszoktam mosni. Nektek is van ilyen problémátok? Nem tudom mit tegyek..
2018. szept. 5. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
nőgyógyász. lehet valamilyen gomba, baktérium okozza.
2018. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értesz büdös alatt. A nemi szerveknek és váladékuknak sajátos szaga van, ami nyilván nem rózsaillatú. Ha nem viszket és nem változott a folyásod szerintem nem rossz jel, de a biztonság kedvéért menj el nőgyógyászhoz, hátha mégis valami gomba/fertőzés.
2018. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a folyásnak van szaga, és nem is viszket.. hanem a kisajkaknál a bőrnek van valami büdöses szaga.. ami lehet normális de engem eléggé zavar
2018. szept. 5. 16:26
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Bakteriális fertőzés az oka. Betadine hüvelykúptól elmúlik.
2018. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó mégis mi alapján állítottad fel ezt a diagnózist?

Kérdező, menj el nőgyógyászhoz, ne otthon próbáld meg kezelni magad mindenféle hülye módszerrel, mert csak ártasz vele.

Nem lenne jobb, ha a nőgyógyász adna valamilyen gyógyszert (amennyiben valóban valamilyen fertőzés), és 1-2 hét alatt rendbe hozna, mintsem itt gyakorin mindenféle random ember tanácsát megfogadod, és ki tudja, mi történik?

2018. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!