Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első élmények nőgyógyásznál?

Első élmények nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, ma voltam életemben először nőgyógyásznál... Életem legrosszabb emlékei közé fogom sorolni a látogatást, a biztos... Az orvos és a két asszisztens úgy bántak velem, "mint egy húsdarabbal, amit felcsaptak a fekpadra", jól belém mártotta az egész kezét, megforgatta és kihúzta. Két másodperc volt az egész, de olyan mély dolgokat hagyott bennem, hogy nem igaz... Az asszisztensnő úgy beszélt velem, mint a kutyájával, az orvos meg még rángatott is. Este 21:28, és délután 14:00-kor voltam: még mindig fáj a méhem, és azóta rosszul érzem magam. Sírdogáltam is rajta egy kicsit, totál megszégyenítve érzem magam...

Természetesen ezek után is azt mondom, hogy fogok járni nőgyógyászhoz, mert muszáj vagyok, de nem oda, és nem ilyen nagy lelkesedéssel...


2010. jún. 22. 08:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%
Egyáltalán nem jellemző, hogy az SZTK-s nődokik bunkók lennének. Amikor először voltam én is rendelőbe mentem. Egy tündéri aranyos doktornéni fogadott. A körülmények nem voltak a legjobbak, amiről nem az orvos tehetett. De mindent megtettek a kényelmemért.
2010. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%

Nagyon sajnálom ,hogy az első vizsgálat ilyen rosszul sikerült.Nem tudom hogy hol laksz de én Pesten tudok egy nagyon jó orvost (nála szültem)van magánrendelése is és az Egészségházban is rendel.

Dr.Mosonyi Péter a neve az orvosnak.(nagyon óvatos és mindent meg lehet tőle kérdezni szívesen válaszol mindenre és nem zavarja ki az embert két perc után)

Remélem tudtam segíteni

2010. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
83%
Ja igen Székesfehérváron az SZTK-ban a női orvost nem ajánlom senkinek.
2010. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Mosonyi doktor nagyon jó tényleg! Én is ajánlom őt!
2010. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Debrecenben lakom! :-) Azért köszönöm!
2010. jún. 27. 17:50
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 16 évesen mentem először nőgyógyászhoz...anyum kérésére.Szóval gondolhatod mennyire féltem.Mivel én magánrendelésre mentem (gondolom pénzért csak figyelmesebbek) a gépben nem voltak benne az adataim tehát egyból kiderül,h első alkalommal vagyok ott.Teljesen megértő és kedves szavakkal nyugtató doktornőt sikerült találnunk.Mai napig hozzá járok és sok helyen hallani,h a női orvosok(nődokik) nem olyan fiygelmesek.Nahát én kellemeset csalódtam. 18/L
2010. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
81%

Na gyerekek a dokker amikor megy urológushoz akkor beszélni kell a személyzettel hogy VÉGBÉLTÜKRÖZÉST hajtsanak végre rajta egy akkor teleszkóppak mint a volt szovjet tengeralattjárokon volt.


Jól megmártani az ánuszában akkor majd kapcsolni fog hogy emberekkel foglalkozik akiknek vannak érzéseik.

2010. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%

szia

úristen ez felháborító

szerinterm is jobb ha magánorvoshoz mész

én még nem voltam nőgyógyásznál .szűz vagy.de ahogy ezt elolvastam eléggé féleg a nőgyógyászati viszgálattól :/

15Ł

2010. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
79%
én 17 vagyok és szűz ezért engem úgy szokott megvizsgálni hogy a fenekembe nyúl fel...:(
2010. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Hm... Köszönöm a hozzászólásokat!

Igazából nem is kellene meglepődni. Olyan dolgokat hallani manapság a magyar orvosokról... Napló (tv2-n), stb... Az orvos addig nem is igazán foglalkozik veled, amíg meg nem haltál, utána meg már mindegy, nem igaz? (Tisztelet a kivételnek, ha van!)

Persze mindenképp menjetek el nőgyógyászhoz, ezt az utolsó előtti válaszolónak is írom, hiszen fontos. Csak hát, megértem, ha már így is elég sokan félnek tőle.

2010. júl. 2. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!