Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első élmények nőgyógyásznál?

Első élmények nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, ma voltam életemben először nőgyógyásznál... Életem legrosszabb emlékei közé fogom sorolni a látogatást, a biztos... Az orvos és a két asszisztens úgy bántak velem, "mint egy húsdarabbal, amit felcsaptak a fekpadra", jól belém mártotta az egész kezét, megforgatta és kihúzta. Két másodperc volt az egész, de olyan mély dolgokat hagyott bennem, hogy nem igaz... Az asszisztensnő úgy beszélt velem, mint a kutyájával, az orvos meg még rángatott is. Este 21:28, és délután 14:00-kor voltam: még mindig fáj a méhem, és azóta rosszul érzem magam. Sírdogáltam is rajta egy kicsit, totál megszégyenítve érzem magam...

Természetesen ezek után is azt mondom, hogy fogok járni nőgyógyászhoz, mert muszáj vagyok, de nem oda, és nem ilyen nagy lelkesedéssel...


2010. jún. 22. 08:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
szia.en is ket honapja voltam nogyogyaszaton. megnezte h nem e vagyok terhes elmondta mit fog csinalni meg ne feljek belemrakta az a csovet es nem fajt. szerencsem volt h ilyen rendes doki volt. . . .
2010. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, jó Neked.:)
2010. júl. 2. 18:27
 23/24 anonim ***** válasza:
szia! bocsi hogy így egy év után kérdezlek, de megkérdezhetem kinél voltál? és azóta mentél? én is most akarok menni dokihoz, de eléggé parázok.. (debrecen) köszi előre is
2011. júl. 4. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nekem az első hasonló volt. Mondta az asszisztens, hogy vetkőzzek le alul, felinvitáltak a vizsgáló székre. A doki nem kérdezett, nem mondott semmit, azonnal jött a kacsa és még fájt is. Aztán pedig tövig (ha nem tovább) feldugta az ujját és úgy nyomta a hasamat, hogy azt hittem oda hányok. Utána pedig vaginális ultrahangot csináltatott. Azóta az eset óta is rosszul vagyok, ha mennem kell.
2022. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!