Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az oka az állandó vizelési...

Mi az oka az állandó vizelési ingernek? Más is van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy ha megfelelő mennyiségű vizet iszom egész nap 10 percenként pisilnem kell.

Ha megiszom 1-2 pohár vizet, a következő fél órát biztos nem bírom ki anélkül, hogy legalább egyszer ne menjek ki wc-re.

Ha elfogyasztok egy nap 2 liter vizet, az meg egyenesen katasztrófa ilyen szempontból. Ha nem itthon vagyok, akkor természetesen lehetetlen, hogy állandóan pisilni mászkáljak.

Ezért ilyenkor akkor alig iszom egész nap és ki vagyok száradva. El kezd fájni a fejem, stb.

Az az az érdekes, hogy teljesen egészséges vagyok, nem vagyok felfázva, nem fáj semmim. Ez nem egy új dolog, mindig is ilyen voltam. Az háziorvos szerint nincsen semmi bajom. Mi erre a megoldás? Aki ilyen helyzetben van, az hogy oldja ezt meg?


2018. nov. 9. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán van valami gyakorlat erre, visszatartod egy ideig és másnap több ideig. Edzed magad. Nem rég olvastam valahol, nézz utána, nem vagyok biztos benne, lehet gagyiság
2018. nov. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az biztosan nem segít,ha nem iszol.(tapasztalatból mondom)Nem csak a fejed fog fájni,hanem a bacik is nagyobb eséllyel szaporodnak el a hólyagodba.Lehet mégis van egy kis fertőzésed,gyulladásod.Menj el nőgyógyászhoz vagy esetleg urológushoz.Meg próbáld meg,hogy 1-2hétig többet iszol,lehet,hogy hosszútávon jobb lesz.
2018. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!