Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti betét használatkor hol...

Ti betét használatkor hol érzitek a betétet?

Figyelt kérdés
Egész jól el vagyok a betéttel de a fenekemnél valahogy érzem. Zavar amikor mozgok.Ti is érzitek? Megszokom? Nem rég jött meg.

2018. nov. 14. 07:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Érezni, igen. Meg fogod szokni, vagy majd ha mégsem, válthatsz tamponra,intimkehelyre stb.
2018. nov. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak tangába érzem a fenekemnél a betétet. Utolsó 2 nap már nem erős akkor vékony betétet raktam már be tangával de iszonyat kényelmetlen. Nem lehet hogy rossz alsóneműt használsz?
2018. nov. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Te tangával szoktál hordani betétet?? Hát az nem lehet valami kényelmes. :/
2018. nov. 14. 10:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Párszor csak. Nem kellemes
2018. nov. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon szoktam érezni, inkább csak ha pl. szűk nadrág van rajtam, akkor kicsit néha dörzsöl. Szóval szerintem megszokod. Érdemes próbát tenni több fajtával is, nem teljesen egyforma a kialakításuk, nem mindenkinek ugyanaz a legkényelmesebb. És jótanács: ne használj illatosítottat, mert könnyen okozhat irritációt, allergiát, aztán majd szaladgálhatsz a nőgyógyászhoz.
2018. nov. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a bella (rozsaszin-kek) csomagolasu betete valt be, eleg puha, kenyelmes. Az always eleg muanyag erzetu volt, mintha egy nylon zacsit tettem volna be, ereztem minden lepesnel. Esetleg a facelle betétek is jók.
2018. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem szoktam érezni.
2018. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mindenhol érzem így hátul is, de annyira nem érdekel.
2018. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is mindenhol érzem de nemzavar főleg ha kényelmes puha betétet teszek be.
2018. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én többnyire sehol, ha elkezdem érezni a betétemet, akkor tudom, h lassan le kell cserélni. Amíg tiszta, nem érezni egyáltalán, mert kényelmes, és puha. Viszont amikor már elkezd megtelni, akkor elkezdem érezni a súlyát, hirtelen langyos lesz, megváltozik az állaga: kicsit felpuhul, elveszti a tartását. Ilyenkor még nincs teljesen tele, de nagyon ritka az, h kivárjam, h megtelljen teljesen, nem sanyargatom magam feleslegesen egy mocskos betéttel, inkább teszek egy tisztát, amit egy darabig megint nem fogok érezni.

Amúgy tényleg próbálgass végig több fajtát, mert ég és föld lehet a különbség betét és betét között, sztem tutira találsz majd te is olyat amit nem fogsz érezni, mert olyan kényelmes lesz neked. Sok sikert hozzá! :)

2018. dec. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!