Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » FLP Aloe Vera Gelly használhat...

FLP Aloe Vera Gelly használható hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy kis kúpokká fagyasztva hasznos lehet, ha az ember lánya gombás fertőzéssel küzd. Most éppen nincs ilyen bajom, de lehet beszereznék egy ilyen aloe gélt újra (szájzug berepedésre, sebekre szoktam kenni), ha erre is lehetne használni.

2018. nov. 17. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha gombád van, menjél orvoshoz, és kezeltesd ki, mert a házi praktikáktól nem feltétlenül gyógyul meg, aztán leskelődhetsz, ha meddő leszel vagy lesz egy jó kis gyulladásod.

Ezek a foreveres szarok meg semmit nem érnek. Apósom évek óta használja, több millió forintot elvert rá, de látszatja nincs.

2018. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, általában orvossal kezeltettem, ha volt ilyen bajom. Nekem beválnak teljesen, évek óta használom elég sokféle problémára, a maximumot hozzák.
2018. nov. 17. 23:30
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

Szia!

Valóban ahogy írtad úgy és arra is használható, meg még sok mindenre.Ugyan így van aki a propoliszos krémből készít kúpot.Mellé még érdemes a firsttel is fújni, az is rengeteg mindenre jó, minden háztartásban ott lenne a helye.Mindenképpen érdemes a saját nevedre, forever partnerikártyádra vásárolni, amivel jelentős kedvezményeket is elérhetsz.

2018. nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Azért ezt érdemesebb orvosra bízni, véleményem szerint.

Ha fáj a torkod, és lefújod firsttel.. vagy mittudomén, az más, ártani nem ártasz vele, de azért egy gombás fertőzést bízz a dokira..

kisebb nagyobb sebecskéket, fájó ezt-azt, kezelgess vele nyugodtan, ha szerinted használ, és jó.

2018. nov. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krosszarcu válasza:
Ezeket a kúpokat amit írtok inkább aranyérre szokták használni.
2020. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!