Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ezellen?

Mit tegyek ezellen?

Figyelt kérdés
Ma reggelre megjött a menzeszem és fájt a hasam de nem nagyon. Viszont a problémám az,hogy semmi étvágyam. Időnként érzem hogy korog a hasam de nem nagyon tudok enni. Most délután magamba erőltettem párszem sült krumplit meg falat kolbászt de alíg birtam lenyelni . Mit igyak vagy egyek hogy elmuljon ez a rossz érzés?
2018. nov. 18. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd, igyál valami semlegest, vizet, ízesítetlen teát, ne erőltesd, ami nem megy. Néha van ilyen, át kell vészelni. Akkor kell dokihoz menni, ha nem múlik, vagy rosszabbodik.
2018. nov. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem esik jól, akkor minek erölteted? HA egy-két napig nem eszel, akkor sem lesz semmi bajod
2018. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az első 2 napban sosem tudok enni, ha fáj a hasam ha nem egyszerűen nincs étvágyam, hiába korog a hasam nem tudok enni...bezzeg mielőtt megjön falok :P
2018. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne erőltess magadba kolbászt, ha nem esik jól...
2018. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyél reszelt almát.
2018. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben.. viszont az egésznapos és éjjeles mellfájdalommal mit kezdjek? Nsm szokott ez lenni csak menzesz előtt de akkor sem ilyen durván hogy ne tudjak aludni
2018. nov. 19. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!