Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitseg! Ketsegbe vagyok...

Segitseg! Ketsegbe vagyok esve es tanacstalan vagyok. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Utolso elotti menzeszem oktober 29-en volt ami kb egy hetig tartott egyebkent november 5-en voltam nogyogyasznal aki azt mondta hogy felfaztam (alhasi gorcsok, szurkalasok voltak) majd ehhez egy hetre mikor mar jobban voltam barnaztam egyet aztan vartam hogy teljenek a napok nem tortent semmi , november 21-en voltam megint nogyogyasznal aki azt mondta a hugycsovemnel faj nekem nem a petefeszkemnel ahol en allitottam hogy faj mondom okes na de akkor most mi a baj ha mind a ket doki mast mond?! November 26-an ahogy kellett meg is jott na de itt az ujjabb bibi, reggel megjott delutanig vereztem utanna egy csepp sem majd masnap megint egy kicsi es ujbol semmi aztan szerdan egeszen estig semmi nem volt utanna megint es azota szinte csak ketto csepp es amikor vereztem az is talan 4 csepp ha lehetett es nem is igazan csepp hanem nedv volt ami enyhen veres. Mit gondoltok mi lehet a baj? Mire gyanakodjak? Valakinek hasonlo??? Fontos!!!!

2018. nov. 30. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Mind a 2 doki UGYANAZT mondta!!


"felfázás"=húgyúti fertőzés


Nem nőgyógyászati probléma!


Urológiára kell menni,ott foglalkoznak a pisilős gondokkal. Férfiakkal és nőkkel is egyaránt.


Nem csíp,ha pisilsz?

2018. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet éetek az első válaszolóval
2018. dec. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!