Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok, és kétségb...

Tanácstalan vagyok, és kétségbe vagyok esve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy sulit majd egy év után ott hagytam családi okok miatt. Aztán most két éve járok egy Mg suliba jövőre vizsgáznék, viszont van egy hátul ütője. Csak akkor vizsgázhatok, ha van jogsim, anélkül nem. Járok kresz vizsgákra folyamatosan, de nem sikerül. Feleslegesen érzem, a maradást. Amit tudni kell hogy egy kis faluban élek, elzárva mindentől, legfőképp a közlekedéstől, a munka lehetőségről nem is beszélve. 18éves vagyok, és még nem érettségiztem semmi.. Anya nem enged sehová, nem tudom élvezni a fiatalságomat,hiába nyár van.. Van barátom, aki felajánlotta hogy költözzünk albétletbe, ő tud egy olcsó helyet ahol mindketten kijövünk. És ott elkezdenék valami sulit, esetleg felnőtt képzést,mellette pedig dolgozhatnék valahol. De teljesen össze vqgyok zavarodva, nem tudom hogy mit tegyek. Tényleg feleslegesnek érzem hogy maradjak és elpazaroljak még egy évet, ha nincs jogsim, és nem vizsgázhatok. Mit tegyek? Segítsetek. Valami tanácsot. Köszönöm
2018. júl. 30. 11:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Gondolom lány vagy. A sulit ne hagyd ott. Vizsgázz le. A hapsiddal ráérsz összeköltözni. Úgyis csak iúrni akar téged.
2018. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok. És nem csak k*rni akar kedves válaszoló. Amint említettem nem tudok levizsgázni, mert kreszből folyton megbukok. És már rengeteg pénzt elvertem..
2018. júl. 30. 11:37
 3/19 anonim ***** válasza:
Persze hogy azt mondja. Tanuld meg,és sikerül. Milyen suli ez?
2018. júl. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ismerem a barátomat, és ha k*rni akarna csak, azt észrevenném. Egyébként mezőgazdasági suli
2018. júl. 30. 11:59
 5/19 anonim ***** válasza:
Atta elég egy T jogsi szerintem . Mutatsz képet magadról? Hol laksz?
2018. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen elég a T jogsi. De ha nem értem, és nem tudok vezetni meg semmi, akkor teljesen feleleges.. It nem az a lényeg hogy hol lakom, hanem hogyan oldjam meg a problémát
2018. júl. 30. 12:07
 7/19 anonim ***** válasza:
Itt vagy még?
2018. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Bocsi . Itt*
2018. júl. 30. 12:08
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vagy deffektes,akkor egy T jogsit simán le tudsz rakni,csak ne izgulj. Gyakorold be rendesen. Mutass képet.
2018. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok defektes.. Normális vagyok mint minden más ember😆 De ha egyszerűen nem tudom megcsinálni, akkor nem. Főleg hogy nem érdekel, az egész szakma
2018. júl. 30. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!