Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők! Ti a fogamzásgátló...

Nők! Ti a fogamzásgátló mellett vagy ellen vagytok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

19 eves lany vagyok, 2 eve tarto komoly parkapcsolatatban, nyaron szeretnek atterni fogamzasgatlora.

Mennyire eshetek mellette teherbe, hizok el, leszek depresszios es egyeb.

Meg nem tervezunk babat, mivel szuleinel lakunk.

Vagy tenyleg tonkreteszi a szervezetem es kesobb meddo leszek?


Koszonom a valaszokat


2018. dec. 4. 14:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
43%

Ellene vagyok.

Szerintem nem normális, hogy egy egészséges női szervezetet hormonokkal tömnek. :( Nem lehet tudni hosszútávon miket okoz (higanyos fogtömés pl milyen tök jó volt régen). Szerintem borzasztó, hogy orvosok 16-18 éves lányokba tömik ezt a mérget, sírni tudnék ilyentől... :( Fogalmatok sincs a szervezetetekben mi játszódik le, lehet most még épp tünete nincs, de nem láttok magatokba. A környezetemben rengetg szomorú történetet hallottam erről a vacakról. Ha tehetném, az összeset megssemissíteném és harcolnék, hogy senki se szedhesse többé.

2018. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én is libidócsökkenést és hüvelyszárazságot tapasztaltam. Ellene szól, hogy kell figyelned, hogy mivel veszed be, mikor veszed be, stb.
2018. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!