Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba után biztonságos...

Hüvelygomba után biztonságos szex? Mennyivel?

Figyelt kérdés

Két menstruációm közt félidőben huvelygombam lett. A canesten 1 napos kúpját használva a folyásom teljesen megszűnt illetve alatta/utána 1 hétig kentem magam a krémmel is. Közben grapefruit cseppeket iszom és szedek multivitamint is. Viszketni egyáltalán

nem viszkettem már. Talán ilyen napi 1x de az lehet normális is. Utána canesflor tablettát tettem fel 6 napig. Most majd ugye hetente 1-et fogok a maradék 4ből. Most megjött a menstruációm. Tüneteket nem tapasztalok. A kérdésem az lenne hogy így szeretkezhetek már anélkül hogy átadnám a partneremnek vagy várjak még mindig? Ha igen meddig? Tablettát szedek régóta így nem gondolkodtam óvszerben, vagy kellene használnom?



2019. jan. 8. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A párodat is kezeltétek, ugye? Különben az első szex után visszafertőződhetsz.
2019. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy fogalmaztam mint egy retardált de remélem érthető a kérdés :D Nem szeretném ha ezek után állandóan kenegetni kéne magamat is meg bárki partnerem ha szeretkezünk. Persze ha mégis visszatérne a dolog elmegyek nőgyógyászhoz nem akarom félvállról venni. :)
2019. jan. 8. 20:14
 3/3 A kérdező kommentje:
Még nem volt semmi köztünk pont az első alkalom lenne kilátásban lassan, de annyira nem komoly a dolog ha mondhatok ilyet hogy így beavassam hogy legyen megértő, meg kenje magát. Nem éltem szexuális életet a gomba alatt.
2019. jan. 8. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!