Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normàlis vagy aggódnom kéne?

Normàlis vagy aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy pár napja veszítettem el a szüzessègemet, nagyon sokat olvastam ezután és kèszültem erre lelkileg is, mindenre gondoltam, a legrosszabbakra is. Végül 3 nap alatt voltunk így együtt háromszor, tudom elsőre biztos nagyon sok volt, meg is éreztem, sőt igazából még most is érzem. Termèszetesen vèdekeztunk. Szóval ahogy kellett első alkalommal vèreztem, sőt pár csepp vér második alkalommal is volt. Azonban a partneremet néha elkapta egy-egy pillanatra a hèv, és kicsit durvàbb volt, persze azonnal szóltam neki olyankor, szóval most az a helyzet, hogy tegnap(tegnap reggel szexeltünk utoljàra) minden rendben volt, és ma is, egészen mostanàig. Most kimentem a wc-re és jött pár csepp normàlis színű vér.

Ez normális? Felsèrtett volna, akkor amikor durvàbb volt? Vagy mitől lehet? Nem fáj sehol, csak a hüvelybemenetem èrzèkeny egy kicsit, de az sem ég, fáj vagy hasonlók. Másik kérdésem pedig az lenne, hogy mostanàban kéne majd megjönnie a menstruàciómnak, és olvastam azt, hogy ilyenkor kèshet. Ez igaz? Mennyit késhet maximum?

19/L


2019. jan. 14. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az a kis vérzés teljesen normális. A hüvelyednek hozzá kell szokni. A menstruáció pedig pár napot szokott ilyenkor késni, én pl szélsőséges példa vagyok, nekem két hetet késett, mikor elvesztettem a szüzességem. Írtad, hogy védekeztek, úgyhogy pánikolni felesleges lesz.
2019. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Pár napot "pihenjetek" hogy regenerálódj kissé és legközelebb figyeljetek oda hogy eléggé nedves legyél, így elkerülhető a sérülés. Beszéld meg a pároddal hogy kezdetben legyen lassabb és amíg nem szokod meg a méretét, csak finoman csináljátok. Illetve segít ha te vagy felül, mert úgy szabályozni tudod a tempót, mélységet, szöget, illetve segít még ha előtte orálisan kényeztetitek egymást kicsit. Ha most pár napot késik, nem probléma.
2019. jan. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!