Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek?

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

A barátommal minden alkalommal óvszerrel védekeztünk,azonban nemrég volt olyan, hogy gumi nélkül a bejárathoz érintette,de nem tette be. Mielőtt ténylegesen betett,gumit húzott. Viszont ugye a bejárathoz hozzáért gumi nélkül.

Ettől lehetek terhes esetleg?


2019. febr. 9. 14:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy - ha nem is épp neked, talán valaki másnak, aki talán csak évek múlva olvassa majd ezt - épp a bunkó hangnem segít, hogy (legközelebb) észnél legyen.
2019. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes szerintem. Peteéréskor is csupán 25% az esély, vagy sikerül vagy nem. (Védekezés nélkül) De ennyitől nem tudom elképzelni, hogy teherbe ess, nyugi.
2019. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem
2019. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"ennyitől nem tudom elképzelni, hogy teherbe ess, nyugi"

:)))) Mi abban a megnyugtató szerinted, hogy neked szegényes a fantáziád?

2019. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Edes istenem😴
2019. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

1. Hüvely bemenet nem bejárat.

2. Ha nem vagy tisztában a női és férfi test biológiájával ajánlom, hogy nézz körben (Google, YouTube, vimeo, stb), és csak utána szexelj.

3. Ha az előző pontot lusta vagy teljesíteni, csak annyit mondok, hogy az egy dolog, hogy az előváladéktól is teherbe LEHET esni, de olyanok mellett akik évek óta próbálkoznak, szerintem egy kis “bejáratozástól” pont nem te leszel terhes. (De az esély meg van rá)

4. Egyik védekezési módszer sem 100%os, csak az ha nem szexelsz.

5. A gumit úgy kell felhelyezni, hogy óvatosan bontjátok ki, nem véletlen eltépve vagy műkörömmel felsértve. Valamint fekhelyezes előtt a spermazsákból a levegőt kiszorítani.

6. Esemény után a gumit vízzel fel lehet tölteni eltekerni a száját és megnézni, hogy ereszt-e. Ha igen, szaladhatsz a patikába egy esemény utániért (mellesleg először az orvoshoz hogy kiírja). Ha nem, akkor ki lehet dobni.

7. Ha mindezek ellenére is késik a menzeszed párszáz forintért lehet kapni tesztet, még akkor sem késő, bár nem vagyok egy nagy abortusz-fan, de ha nem tudod mi hogy megy akkor inkább addig ne szaporodj.

(És ebben full nem volt semmi rossz szándék. Gondold át!)

2019. febr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Azóta sem jött meg,de tegnap volt 1-2 csepp vér a bugyimban,de nem úgy mint amikor megjön.
2019. febr. 14. 20:49
 18/19 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz tesztet akkor? Ügyefogyott..
2019. febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem mer...
2019. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!