Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek vagy mi ez?

Terhes lehetek vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Eléggé rendszertelen a menstruációm(hormonprobléma), viszont az elmúlt egy évben sikerült valamennyire beállítanu,hogy szinte minden hónapban megjöjnön.

Menstruáció előtt pár nappal fájni szokott a mellem, és a hasamban lesz egy fura érzés.

Ez most is így van,azonban már 2 hete tart... plusz fáj a derekam, a cicim mintha megduzzadt volna és nem fáj annyira,mint mielőtt meg kell jönnie.

Nagyon félek,hogy terhes lehetek.

Nem rudom elképzelni,mivel minden alkalommal óvszerrel védekeztünk,soha 1másodpercre sem rakta be csak egy picikét sem nélküle.

Szörnyen félek megcsinálni is a tesztet,nehogy pozitívat mutasson. Egyetemre járok,terveim vannak , nem is tudom mit tennék,ha terhes lennék...:(

Odáig már eljutottam,hogy megvettem a tesztet,de megcsinálni nagyon félek...

Lehet hogy csak hormonprobléma ismét? (Esetleg a stressze vizsgaidőszak miatt)

20L


2019. febr. 15. 22:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Nem látok túl sok esélyt rá hogy terhes legyél. Mi is óvszerrel védekezünk, és ha nem a 300Ft-os vackot veszitek le a polcról, akkor nem nagyon kéne annak hibásnak lennie. Ha meg átszakad az látványos mikor leveszitek. Minden egyes együttlét után töltsétek fel vízzel zárjátok el a száját, hogy lássátok ereszt-e. Ha nem, akkor mehet tovább a nap.

És csináld meg végre azt a tesztet a reggeli első pisiből. Hidd el, csak meg fog nyugtatni. Ezzel tovább stresszeled magad, és méginkább késni fog.

2019. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem terhesség. Mitől lennél az, ha védekeztetek? A tesztet a magad megnyugtatására megcsinálhatod.
2019. febr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

A 300 Ft-os óvszer darabja annyi, vagy egy csomag?


Tényleg csináld meg azt a tesztet, amikor ideges voltam mert nem jött meg, én vettem kettőt egyet megcsináltam rögtön aztán egyet másnap reggel. Mennyi ideje késik a menzeszed?

2019. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Teszteltél már?
2019. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Még nem
2019. febr. 20. 19:20
 16/28 A kérdező kommentje:
Masculan óvszert használunk
2019. febr. 20. 19:21
 17/28 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, nincs vele gond. Nézd meg te is holnap reggel, hogy megnyugodj.
2019. febr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Ne felejts el megnézni!
2019. febr. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
Szóval?
2019. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Még mindig nem néztem meg. Pénteken itt alszik a barátom és szombat reggel tervezem megcsinálni, legalább nem egyedül kell megnéznem.

Majd megírom,de nagyon remelém negatív lesz!!!

2019. febr. 21. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!