Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek okozott depressziót,...

Nektek okozott depressziót, hangulatváltozást a fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
KB 3 hete kezdtem szedni. Most héten volt viszont hogy hihetetlenül fáradt voltam, nem volt energiám sportolni, barátom látni se bírtam, szakítani akartam vele. Ezeket furcsálltam mert én nagyon pozitív és energikus szoktam lenni. A kapcsolatomban vannak bőven bajok, de pl az előző héten nem volt semmi konfliktus. Szerintetek ez a tabletta egyik hatása lehet? A mellem is nagyobb és érzékenyebb

2019. márc. 9. 12:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is okozott depressziót, hangulatingadozást. Sajnos nem játék, ha így reagál rá a szervezeted, ne szedj hormonális fogamzásgátlót. Próbáljátok meg máshogy védekezni, többet ér az egészséged. Hidd el hiába szedsz más hatóanyagot, más koncentrációban, ezek a komoly mellékhatások kijönnek. Inkább hagyd abba.
2022. máj. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!