Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs naptár kamasznak?

Menstruációs naptár kamasznak?

Figyelt kérdés
A gyerekem ritka laza és trehany a női dolgokkal kapcsolatban, így rendszeresen éri váratlan "baleset". Kész vagyok agyilag tőle. Miután kommunikálni újabban nem szokott az "éhes vagyok/azt én nem eszem meg/semmi/vegyél akármit" dolgokon kívül, a kérdezd meg tőle, mikor van meg nem opció. Már unom, higy dobálhatom ki a ruháit, mert nem jön ki belőle a folt -a drága gyermek természetesen nem szól rögtön, hanem elrejti a cuccot, tehát esély sincs rá, hogy időben ki tudjam mosni. Árra gondoltam, higy talán létezik valami app, amelyik naponta küld emlékeztetőt, hogy épp hohy áll a ciklusa, ahova beírhatna higy épp most meg van és jelezné, hogy mikor várható a következő. Van ilyen esetleg?
2019. márc. 21. 11:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

én a "Periódusnaptár - Period Tracker"-t használom.

Egy rózsaszín napló, rajta fehér virággal az ikonja. :)

Minél több infó meg van neki a korábbi mentruációról, annál pontosabban saccolja be a következő mensi kezdetét!

2 nappal előtte már figyelmeztet.

Emellett nagyon sok jó funkció van még benne.

Próbáljátok ki. :)

2019. márc. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem. Igazándiból olyasmire gondoltam, ami naponta jelet, hogy hé, kislány, meg van ma? Ha érted mire gondolok. Mert ha megkérdezem, akkor a múlt héten/pár napja és a mittudomén nem érdekel a válasz. Gondoltam ha mindennap jelezne, mint pl a gyógyszer emlékeztető, akkor csak venné a fáradtságot, hogy beírj a és akkor a következőknél jönne az emlékeztető, hogy holnapra várható
2019. márc. 21. 11:27
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a ciklus.hu-t használom, az küld emlékeztetőt. Amúgy hány éves? Nekem 13 évesen jött meg, de mindig ki tudtam mosni a foltos nadrágomat, nem anyámat fárasztottam ezzel. Amúgy se megoldás egy ciklusnaptár, hiszen gondolom nem kezd el betétet betenni 3 nappal a várt menzesze előtt.
2019. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Van több féle, de nemhiszem, hogy van olyan, ami napiszinten értesít.

Viszont kétlem, hogy megoldaná a helyzetet. Inkább egy alapos beszélgetés kellene. Szerintem pont azért dugdossa a ruháit, mert szégyenli. Ideje lenne kezedbe venni a dolgot, elmagyarázni neki, hogy miért kell az app, talán megérti. Egyébként az írásod alapján le se sz*r téged. Hagyd elől a véres cuccait, mosson magára ő, főzzön ő, ha ennyire tiszteletlen...

2019. márc. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
15. Ritka lusta gyermek, nem áll neki mosni. A szenynesbe se teszi a ruháját. Remenykedek benne, hogy változni fog, de egyenlőre nem latok rá sok esélyt. Azt gondoltam, ha az app figyelmeztetné, hogy másnap megjön, akkor tenne be valamit.
2019. márc. 21. 11:37
 6/21 A kérdező kommentje:
Beszélgettem már vele, nem is egyszer. Nem szégyenli, csak nem érdekli. Nem volt mindig ilyen, amúgy rendes gyerek lenne, csak most nagyon kamasz és semmi nem érdekli, csak a barátai.
2019. márc. 21. 11:38
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Bizonyára érdekelné, ha nem lenne többet tiszta bugyija.


Èn tuti ilyen helyzetben nem mosnám a cuccait. Néha néha elöfordulhat, de eltitkolni ilyet????

Gondolj bele ha véres bugyit már eltitkolja akkor még mi mindent titkolhat elöled?

2019. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Én nem mosnék neki, nemcsak bugyit, semmit se, kapna egy szép szennyestartot és megmutatnám hogyan működik a mosógép, nagylány már.
2019. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

"csak most nagyon kamasz"

Az egy dolog, hogy kamasz, az meg egy másik, hogy attól még nem kell, hogy tiszteletlen és trehány legyen. Pont most szoktatod hozzá, hogy el van nézve minden, mert kamasz. Később majd pasi ügy miatt, rossz nap miatt, bármi miatt bűntetlenül sz*rhat a fejedre. Ilyenkor kell terelni, nevelni a gyereket, fontos lenne, hogy úgymond, "tudja hol a helye". Ha nem eszi meg a főztödet, főzzön ő, vagy ne egyen. Ne hagyd, hogy mégjobban a fejedre nőjön. Az anyja vagy, amit ideje lenne tudatnod vele.

2019. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
93%
A woman log nevű app is nagyon jó
2019. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!