Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs naptár kamasznak?

Menstruációs naptár kamasznak?

Figyelt kérdés
A gyerekem ritka laza és trehany a női dolgokkal kapcsolatban, így rendszeresen éri váratlan "baleset". Kész vagyok agyilag tőle. Miután kommunikálni újabban nem szokott az "éhes vagyok/azt én nem eszem meg/semmi/vegyél akármit" dolgokon kívül, a kérdezd meg tőle, mikor van meg nem opció. Már unom, higy dobálhatom ki a ruháit, mert nem jön ki belőle a folt -a drága gyermek természetesen nem szól rögtön, hanem elrejti a cuccot, tehát esély sincs rá, hogy időben ki tudjam mosni. Árra gondoltam, higy talán létezik valami app, amelyik naponta küld emlékeztetőt, hogy épp hohy áll a ciklusa, ahova beírhatna higy épp most meg van és jelezné, hogy mikor várható a következő. Van ilyen esetleg?
2019. márc. 21. 11:18
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Utolso!


Ha tudja, mikor jön meg, nincs mit kimosni, lévén akkor felkészül rá.

2019. márc. 23. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!