Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert kesik a menstruaciom?...

Miert kesik a menstruaciom? Jartatok mar igy? Fogamzasgatlo abbahagyasa utan.

Figyelt kérdés
Fel evig szedtem fog.gatlot, majd abbahagyasa utan megjott illetve az elso honapban is, azonban most mar a 65.napnal tartok es meg semmi...fajnak kicsit a melleim de nem ugy mint regen (fog.gatlo elott) Veletek fordult mar elo?
2019. máj. 2. 14:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Teszteltem is es negativ.
2019. máj. 2. 14:14
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fogamzásgátló összezavarta a hormonjaidat. Nekem is volt ilyen, mikor abbahagytam a fogamzásgátlót. Megjött az elvonásos vérzés, aztán egy hónapig semmi, egy darabig össze -vissza volt, aztán helyreállt szerencsére. Csak nekem után erősebb lett utána a fájdalom, meg nőtt egy kicsit a mellem.
2019. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Es meddig normalis hogy kimaradjon a mensza ? Mar kezdek parazni. Esetleg valami tea ami segithet?
2019. máj. 2. 14:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Tea, persze...

Adj időt a szervezetednek. Minimum fél évet.

2019. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Es addig valoszinu hogx nem is jon meg? ( fel evig)
2019. máj. 4. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:
De, valószínűleg meg fog jönni. Csak nem lesz rendszeres.
2019. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!