Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tenyeszteseim semmit nem...

A tenyeszteseim semmit nem mutatnak ki de nagyon beteg vagyok, teendő?

Figyelt kérdés
Noi dolgok következnek, fiúknak nem muszaj maradni. 😀 Vizelet es huvelykenet mintavetelem van. Mindkettő negatív fullra. Nőgyógyász viszont megvizsgált azt mondta nagyon csunya a helyzet, kevert fertőzésem van. Könyörgöm, akkor miért nem mutatott semmit a tenyesztes elotte par nappal, szinten tünetekkel? Honapok ota kuzdok vele, most tobb tizezerert irt fel gyogyszereket. Urológus semmit nem tudott mondani szinten, negativ lelet miatt. Menjek a nogyogyaszatra. Ott is negativ minden, de azert gyógyszereket megkaptam. Ami a bökkenő, csak kúpokat kaptam, de olyan hugyuti fajdalmaim vannak (negativ teszt ellenére) hogy fájdalomcsillapító kell. Szerintetek ha a huvelyem rendbejon magától fog a hugyvezetekem is vagy mi? Mit csinaljak?
2019. máj. 15. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Igyál medveszőlő teát, és szedj tőzegáfonya kapszulát. Húgyúti fertőzésre nekem mindig bevált ez a kettő. Azt miből gondolod, hogy a hüvelyeddel bármi gond van? Panaszod van ott is?
2019. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na most akkor húgyúti vagy hüvelyi gondod van? A medveszőlő nekem is bevált.
2019. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy volt, hogy ha nagyon csúnya fertőzésem volt, akkor szinte el se tudtam dönteni, hogy melyik fáj, a hüvelyem vagy a húgycsövem. Kérdező, én rendszeresen jártam úgy, hogy a gombás fertőzésemkor a húgyúti részt éreztem irritáltnak, fájónak, úgy éreztem, folyton pisilni kell. Pedig csak a hüvelyi irritáció sugárzott át ily módon. Kövesd a doki utasításait, nekem, amikor ilyen bajom volt, szépen fokozatosan elmúlt, és a húgyúti irritáció-érzés maradt fenn a legtovább. Gyógyszer mellett igyál sok kamilla- és cickafarkteát, és ülőfürdőt is készíthetsz ezekből, ha jól esik. Mielőbbi gyógyulást!
2019. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Kettes, hát az van hogy úgy érzem mintha felfáztam volna, szinte már görcsölőnek éreztem a húgycsövem, mintha órákig tartogattam volna. Emellett viszketés kívül, folyás, kellemetlen szagok. Ha kaptam akármilyen antibiotikumot alábbhagyott a fájdalom, de utána visszatért. Most az urológiai és nőgyógyászati tenyésztése is negatív lett mint írtam, de egy másik nőgyógyász megvizsgált mikor megkaptam az eredményt és mondta hogy nagyon csúnya gyulladásom van, ami kevert, tehát gomba baci minden (kivette belőlem a kacsát és meg is mutatta milyen trutymós). És most ezt kezeljük. És annyit remélek hogy ezek tényleg elmulasztják a húgyúti problémáimat is, mert ez volt a kiváltó ok, a nőgyógyászati problémám (amivel évek óta küzdök, már hüvelyflórám sincs doki szerint).
2019. máj. 21. 13:01
 5/5 A kérdező kommentje:

És most aki legutoljára megvizsgált, már pff nem is tudom, a tizedik orvos volt talán...

De bas***ttam a kenetvételt mert semmit nem mutatott ki (pedig mindenki minden fórumon ezt írosgatta hogy úristen majd a tenyésztés az megmondja a tutit xd lol), viszont legalább ez a doki kb 15 percig magyarázta mi bajom, eddig ő volt a legrendesebb.

2019. máj. 21. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!